Katy Perry - Swish Swish (Lyric Video) (2017) (hudební videoklip) odpad!

Po příšernostech jako je třeba Bon Apetit, Dark Horse a nebo This Is How We Do, přichází další hrůza v podobě otřesného klipu a ještě horšího zpěvu. Její starší písničky jsou na poslech hodně příjemné (mnohdy jsem ani nevěděl že jsou zrovna od ní) ale to co předvádí poslední dobou je prostě hrůza.

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Toto, není dobrý pořad. Háma evidentně ztrácí půdu pod nohama a věřím že už tak po 3 díle začal proklínat den, kdy se na tuhle nudu upsal. Otázky mi připadají nezajímavé a často ani nedávají smysl.

Kdo je kdo? (2014) (pořad) odpad!

Po necelých 4 dílech co jsem viděl (nějak to nestíhám vídat celé) můžu z klidem prohlásit že je to jedna z těch horších variant "velmi oblíbených" zábavných pořadů. Hádej kdo jsem, bylo podle mého teda o několik řádů lepčejší. Tento styl humoru, který předvádí Vondráček (trapné hlášky) + trapné ukázky herectví té nány co má dělat nápovědu (Marie ? či jak) mi teda moc pod nos nejdou. Bohužel. 1 hvězdu za dobrou pohodu kterou občas vytvoří dobrá sestava lidí (Po těch xy jiných pořadech je zvláštní že se jak Nova, tak Prima prostě neumí z předchozích chyb poučit) EDIT : po mnoha dílech to vzdávám, protože je to díl od dílu trapnější. Hodnocení měním na odpad. Nadale sledovat nebudu. PS : Koháka by měl někdo už konečně zabít, protože je to jen nudný otravný debil, který neustále dělá "vtipy" kterým se ale podle mého nikdo soudný nemůže smát

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Někde v půlce, odešla 4 člená rodinka, a ke konci vstalo a zmizelo dalších asi 30 lidí. Já seděl dál, protože jsem byl úplně paralizovaný tou neskutečnou hovadinou. Hodnotím tak, jak se vyjádřila jedna paní s dítětem, kteří odcházely dlouho před koncem "Naposledy jsem byla v kině na českou pohádku. Že se ti zloději neštítí za takovej hnus chtít peníze"

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Ta jedna je za Jessicu Biel a pochopení že role Catwomen (čokoládovou Hejl Bery) byla špatně obsazená. Nevím jak moc jsou v těch jejich spojených státech lidi divní, ale ona zápletka mi místy nedávala moc smysl. Taky bych asi nevěřil že tihle dva jsou pár. Tu druhou hvězdu dám za pár vtipných chvilek.

King Kong (2005)

První polovina je nudná jak plná čekárna u zubaře. Nabízí jen imbecilního Jacka Blacka a digitální blábol který vypadal jak reklama na Jurassic park. CGI tady je tolik, že se divím tomu že u popisku není napsané i "animovaný". Asi nejhorší je akrobatický výstup všech hrdinů, dinosaurů a Krále hor ve scéně z liánami - tak to byla teda komedie jak blázen. Další vystrčený prostředník se děje při přepadení pavoukama, kde mladíček veme samopal a postřílí všechno kolem sebe a nikomu z lidí se nic nestane ( tady už z diváků dělal režisér úplné dementy ). Druhá polovina, už nabídne alespoň nějaký příběh. Jedna hvězda je za Adriena Brodyho, druhá je za to, že se King Kong vrací ke své knižní předloze. Za víc hvězd to nestojí.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Proč tomu upřít skoro plný počet hvězd, když se u toho jeden úplně normálně baví a je mu smutno, když film zkončí. Samuel L. Jackson mi tady sice zrovna neseděl ale nebudu kvůli tomu shazovat celý zbytek filmu. Tož dám 4 hvězdy a budu se těšit na případné pokračování, které se dozajista dostaví ( mnoho lidí zde naráží na hlášku o zadku ve spojitosti z princeznou. Neříkám že to byla vyloženě hloupá hláška, jen mi nepřišla tak geniální abych na ní stavěl hodnocení celého filmu. A navíc mi připadala nějak urážlivá. To bude ale tím že mi podoné sexistické narážky jednoduše vadí i v normálním životě )

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Zážitek z kina se začal srát hned v úvodu, kdy cestou do kina začalo pršet a to jako docela hodně. No v pohodě, nejsme z cukru ale i tak to dost náladu pokazí. O 4 sedadla vedle nás seděla parta holek která evidentně nešla na film ale na nějakou soutěž v nasírání svého okolí hihňáním a aby toho nebylo málo tak na druhé straně hned vedle mě seděl takovej malej fakan kterému co 2 minuty blikal mobil do kterého pořád něco datloval. Po třetím upozornění že mu rozkopu rypák jestli mu ten telefon ještě jednou zabliká se vytratil a už se nevrátil. Takže asi taky nešel přímo na film ale jen tak si posedět a SMSkovat z jiným trotlem. Po nějaké době jsem si uvědomil svou averzi na chození do kina, když mě začal neuvěřitelným způsobec srát zvuk filmu. Jo opět to příšerně řvalo což mě vytočilo natolik že jsem to po hodině a deseti minutách vzdal a šel jsem si sednout do vedlejší kavárny kde jsem gentlemansky počkal na konec filmu a své 2 kamarádky abych je doprovodil domů. Jo a ten film mě absolutně nezajímal a i tu hodinu a něco jsem se dost nudil. Neříkám že je to na odpad ale řekněme že ta hodinka je tak na 2 hvězdy. Počkám si na kvalitní RIP a do kina nevlezu už fakt asi nikdy. Nechápu co je tak úžasného na tom že ta hudba a zvuk celkově je tak strašně nahlas. Fakt mě z toho začala bolet hlava.

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál)

Tak si takhle klikám po různých TV kanálech ( jsou to prostě kanály ) a narazil jsem na tohle. Tak hlavně jsem vůbec netušil že něco takového vůbec vzniklo a taky jsem netušil že to bude taková patlanina. Na originál to mít nikdy nebude a to ani origininál není žádné veledílo. Auto je sice hezký, ale ty dialogy a herci byly jedním slovem příšerní.

Kód Enigmy (2014)

Odebral bych z informací filmu slovo "životopisný" protože to se skutečným Turingem má společné jen jméno a prostředí (druhá světová válka a luštění stroje) Turing byl jen jedním z mnoha, kteří se zasloužily o rozluštění a určitě nebyl součástí jediného týmu který Enigmu zkoušel rozluštit. Pracovaly na tom i rusové, japonci, a další snad půlka světa (dokonce mám pocit že si ty informace nějak vyměňovaly) I ta linka z homosexualitou je silně přitažená za vlasy, protože Turing, myslím oficiálně nikdy nepřiznal že opravdu je homosexuál a snad byl i ženatý a měl děti (pokud teda i tyto informace nepochází z nějakých 90x převzatých dezinformací) Co mi dále vadilo bylo ztvárnění samotného Turinga. Byl to určitě génius a chytrej člověk ale rozhodně se nechoval jak mentálně retardovaný a nebyl tak afektovaný jak ho ztvárnil B.C. Nemám rád když se překrucuje pravda a v životopisných filmech se vymýšlí milion "zajímavějších" situací než jak to bylo doopravdy. Takže 1 hvězda.