Lída Baarová (2016)

(Návštěva kina : partnerčina volba) Odešel jsem z kina po 40 minutách a šel jsem domů. Vzal jsem psa a pomalým krokem, jsem šel naproti partnerce, která se ani nesnažila mi něco vyčítat. Očividně byla taky zklamaná. No ale může z to Renč a jeho halucinogení výtvor. Baarová si možná zaslouží svůj film o svém životě, ale ne zrovna takhle natočený. Co mám hodnotit ? Výkony herců špatné nebyly, ale děsně mě sralo v podstatě všechno ostatní.

Lidice (2011)

Seznam lidí v titulcích kteří se jmenují Lidice je neuvěřitelný. :: .Co bych napsal k filmu - silné téma. Slabší zpracování. Nevím proč přesně, ale do děje mě to nějak výrazně nevtáhlo. Řekněme že 3 hvězdy si to zaslouží.

Liga spravedlnosti (2017)

Takovej sranec jeden jen tak nevidí. Milion zpomalovaček, WW se neustále tvářila jak na srazu idiotů, Batman byl fakt jako unavený týpek který to dělal jen proto že musel, Flash byl otravný jak vřed na prdeli, Aquamen byl sice jakž takž snesitelný ale nemám se u něj čeho chytit páč nemám tušení kdo to je, Cyborga bych milerád prozkoumal blíže ale nemáme čas takže šup ho na plac a diváku poser se, no a záporák byla tuna klišé a navíc furt mlel něco o matce o které namám ani náznak co je zač. Nefunguje to. A asi nikdy ani nebude, protože DC je parta intagrálů na entou. Nohy tomu podráží i hodně - ale hodně - špatné CGi které jde poznat na první pohled. 1 hvězda a to jen proto že jsem dneska v dobré náladě.

Live 8 (2005) (koncert)

5 plných a nebudu se rozepisovat. Miluju tydle lajf koncerty. Možná že to nepřekoná legendární Woodstock, ale stálo to za to. ( Shlédnuto prakticky v kuse z pár přestávkama )

Loď snů - Rio de Janeiro (2008) (epizoda)

U těchto filmů, mě vždy zajímaly 2 věci. PRVNÍ : jestli ta loď patří přímo těm filmařům, nebo si ji pronajímají. DRUHÁ : platí těm hercům za to že v podstatě jezdí na dovolenou ?

Loki - Season 1 (2021) (série)

Season 1 : Na lokiho jsem byl zvědavý, už proto že v MCU je to takový divný mix antizáporáka antihrdiny že jsem byl přesvědčený o tom že nemá v seriálu moc co nabídnout. 1 díl nás uvedl do děje a představil nám TVA a taky začal měnit Lokiho na klidnější verzi s tím že už se nemusí předvádět a přetvařovat protože mu to nikdo nežere - 4* // 2 díl nám představil "pravidla" hry a ukázal že TVA je větší a důležitější organizace, předložil zápletku a začlenil Lokiho do děje - 3* // 3 díl nám naservíroval povahu a rozdíly u jednotlivých variantů a zároveň ukázal že meti nimi moc velký rozdíl zase nebude. Takový výplňový díl aby se představil další člověk který bude zasahovat do děje - 3* // 4 díl byl zpět v TVA a začal nabourávat představy o organizaci. Loki a Sylvie se snaží poukázat na cosi shnilého - 4* // 5 díl byl hodně divný a v podstatě tam nebylo zase moc co vyprávět. Konec času, nicota, prázdé místo v univerzu, skládka variantů ...... a kouřový mrak který je má vymazat doopravdy - 3* // 6 díl byl totální zklamání. Sice mi v seriálech nijak nevadí rozhovory ve kterých se vysvětluje a uvádí argumenty, tady to ale bylo podané tak že jsem se nudil. Záporák v podstatě záporák není, je předložena nabídka, kterou je potřeba odmítnout a celé to bůsobilo nějak lenivě. Jako by už nevěděly jak dál a tak to 6 dílem raději uzavřely .... éééé .... teda neuzavřely. Dostaly jsme sice pár odpovědí ale neuspokojivé zakončení to pohřbilo na onu "skládku" ve které se to odehrává - 2* //-// To co by šlo v pohodě naroubovat na dvouhodinový film je tady roztaháno na 6 dílů a ještě to ani nemá konec. Toho jsem se bál, protože jak byla oznámena druhá season (ještě snad nějak navázána na další filmy nebo možná i seriály) tak jsem tušil že to bude mít otevřený konec. No a tak mě to zase zvedlo ze židle. Čily za celkévé 3 hvězdy to asi stojí ale zasloužilo by si to tak 1 z milosti protože co na seriálech nesnáším - a proč jsem asi před x lety přestal všechny ty seriály sledovat - je neukončení a otevřenost bez jasné linky. Teď si můžou vymyslet dalších 76 serií, protože si můžou skákat časem a alternativníma místama jak se jim zachce (závěr s Mobiem) Druhou serii asi vynechám, ne že by mě nezajímalo kam to chtějí posunout, ale prostě nemám náladu čekat 5 serií na to až si řeknou DOST. Já říkám DOST už teď. Jediné co mě snad ještě bude zajímat tak další filmy a jak ten bordel bez pravidel chtějí ovládat aby to dávalo smysl.

Loki - Season 2 (2023) (série)

Přišlo mi to jako "výplňový díl" v seriálu, jen roztáhlý na celou serii. 2 díl : Bídák Brad - k ničemu // 3 díl : 1893 - popírá co říkal Kang na konci první serie // 5 díl : Věda/Fikce - opět k ničemu // 6 díl : Velké poslání - opakování opakovaných opakovaní. Celá druhá serie by se dala zhustit do 2 dílů a přilepit na konec první serie. Sylvie nevyužitá, OB otravný prvek, Ravonna odsunutá na třetí kolej, Mobius znuděný "tatík" a Viktor zbytečná postava vytvářející chaos v tom kdo je teda Kang. Zmatený závěr dává tušit že autoři moc nevěděly co s druhou serii dělat. Předpokládám že 3 serie už nebude.

Lola běží o život (1998)

Velmi zvláštní film pracující z myšlenkou co by se stalo kdyby věci byly malinko jinak. Náhoda nebo "boží" úmlsl změní několik maličkostí a hned je tu jiný příběh.

Lovci skladovacích jednotek (2011) (pořad)

Velmi podivně udělaný pořad. Jelimani vydraží skladiště, u toho se stihnou pohádat, vysypat ze sebe 50 sprostých slov aby po 10 vteřinách udělaly WUAÁÁÁÁW vydražily jsme krutopřísnou ohýbačku na cihly za kterou dostaneme nejmíň 10 000. Bomba je taky samotné handrkování o peníze z případným kupcem. Všichni se tváří jak kdyby zadržovaly sranec aby konečně prodaly věc z docela velkým ziskem, což se ale neobejde bez remců že to mohly prodat trochu dráž. Taky nechápu proč se nejdou zeptat někam jinam a hádají se z jedním člověkem, kterej na tom chce samozřejmně taky vydělat. Totálně zmršená šance na zajímavý pořad.

Lucifer (2016) (seriál)

Po prvním díle, musím přiznat že mě to hodně zaujalo. Jen ten černej archanděl mi dost vadí. Pokud si další díly udrží stejnou dávku humoru, sarkasmu a kousavého partnerství, bude to povedená jízda. EDIT po pár dílech : 1 díl byl hodně povedený. 2 díl pokračoval v podobném duchu. U 3 dílu jsem už začal pozorovat mírný pokles zajímavosti. 4 díl byl mě docela nudil, protože mě nebavilo to sexuální téma. 5 díl už se řadí do stylu obyčejných detektivek, kdy se sice ještě dočkáme pár hlášek, ale už to není ta povedená kupa sarkasmu a rýpání jako v prvním díle. Hodnotit ještě nebudu, ale začíná to být normální kriminálka, jan se zajímavějšími postavami. Uvidíme dál. Lucifer byl v prvním a druhém díle dobrej týpek, ale v pátém už mi spíše připadá jako otravnej vtěrka. Nemůžu si pomoct.