• Pohádka

Anatomie života - Na první dojem (2021) (epizoda)

Moc pěkný díl. Zuzanu Vejvodovou, tuto sympatickou, šikovnou a přirozenou herečku jsem neviděla roky. Vůbec se mi líbí obsazení seriálu, celkem neokoukané tváře akorát Jiří Štrébl vypadá sešle a zanedbaně.

O ševci Matějovi (1973) (TV film)

Hvězdné přímo snové obsazení, krásná pohádka; "Hej hostinský, stát přišel." "Nemůžete mít všechno. Já ano, jsem krásná a princezna! Nikdo nemůže mít všechno." Jsem ani netušila, kolik zlidovělých hlášek je z této pohádky: Ševče, drž se svého kopyta. "Všim si si? Esi si si všim."

Zrcadlení tmy (2020)

"Tato země (planeta) má dostatek potravy pro všechny. Ale nemá dostatek pro naši chamtivost. Tu není schopná nasytit."

13. komnata - 13. komnata Ivy Frühlingové (2021) (epizoda)

V čem je tahle doba super bezesporu je, že se konečně začíná otevřeně a bez ostychu mluvit o důležitých věcech, o kterých se dříve nemluvilo, tutlalo se a bylo tabu. Ivě velmi fandím. Ona byla první a snad i jediná, která veřejně řekla, že být matkou neznamená být happy a upřímně mluvila o svých pocitech. A nastavila tak zrcadlo této době, kdy kraluje přetvářka, faleš a hra na dokonalost. Mateřská role je na celý život a je velmi náročná!

Chlap na střídačku (2020) odpad!

Primitivní, nízká ubohost nad ubohost. Tak na takový kraviny v podstatě s nulovým scénářem typu Věčně tvá nevěrná, Chlap na střídačku peníze jsou a na kvalitní, hodnotné filmy, které mají dopad a obstály by v mezinárodní konkurenci se musí horkotěžko shánět často s doživotním zadlužením po všech čertech nebo pomocí hithitu? 😭🤔🤨☹️ Bída českého filmu nezná mezí! Filmařskou velmocí již asi nikdy nebudeme.....

Aquaman (2018)

Chvílemi to bylo na 4, ale pak zase slabší, takže nakonec slušná 3*. Líbilo se mi především ztvárnění Atlantidy i některé triky.

Anatomie života - Závod s časem (2021) (epizoda)

Nejlepší hláška dnes, která mě odrovnala a velmi pobavila 😁: "Vy chlapi si myslíte, že se svět točí jenom kolem toho vašeho pinďoura!!!" 👏👍😃🤣 Velmi dobrý díl dnes, přirozené herecké výkony všech i epizod, kvalitní scénář.

Jedna za všechny (2014) odpad!

To je ubohý, slepiciózní a příšerně hysterický a občas i nechutný, ztráta času. Nedalo se to vydržet ani do půlky.