• Pohádka

Alita: Bojový Anděl (2019)

"Silní tady dole loví slabé. Musíš se soustředit na svůj sen." "Vždy se ptej na to skryté. Co je to, co nevidíš?"

Anna (2019)

"úplná křehká blondýnka" 😅🙈

Poslední leč (1981)

Velmi vtipná, chytrá, originální a zajímavá taškařice (groteska) plná fantazie. "A což takhle zazvonit?"

Vstupenka do ráje (2022)

Prima milá a hlavně vtipná oddychovka, pár hlubších momentů taky nechybělo. Takový ráj bych si taky nechala líbit.... 😘🥰🙏👌🍀😯

Jednou jsi dole, jednou nahoře (2022) (pořad)

Zajímavý pořád, který mluví o důležitých tématech, o kterých by se mělo mluvit a nemluví. Pěkný a neotřelý prostor pro natáčení.

Překladatelé (2019)

Do půlky tak za 3*, ale pak to rozuzlení 👍. Jeden z nejhnusnějších a nejsliztějších záporáků ever ...

Erupce lásky (2022)

"Zvědavost je silnější než strach." " Když můžete každou chvílí zemřít, co po vás zůstane?" ( Pozn. Knihy, filmy, příběhy)

Trojúhelník smutku (2022)

Přiznám se za mě lehké zklamání. Více se mi líbily jeho předchozí filmy Čtverec a Vyšší moc. Tento byl na mě moc psycho. 😅🙈 Jinak ale trefný film, občas absurdní situace, nicméně jsem pochopila  tuto přehnanost, a také dost nechutný, především po kapitánské večeři. Možná mě to tak nevzalo, protože snobáctví je mi cizí. Každopádně Ruben Östlund opět tne do živého. 👍👌👏 A zatím jeho nejprovokativnější film.

Čarodějné námluvy (1997) (TV film)

Velmi vtipná pohádka, moc pěkné herecké výkony, první půlka však lepší než druhá.

Pozadí událostí - Pozadí událostí (2022) (epizoda)

Mě to teda vůbec nebaví. Podivné obsazení, major, který není major ale pardon takový Ňouma. Blbý kecy a poznámky a vše hlavně aby bylo trendy nebo spíš rádoby trendy.... umělé, nepřirozené. To je zase slátanina. Realita: máme tu situaci sexuálního zneužívání na školách. Realizace: ztvárníme to tak, jak to vyhovuje mocenskému a šovinistickému uspořádání společnosti. To, že někdo s někým x let žije není zneužívání. Zajímavý a trefný komentář honajz. Většina žen je zde schválně zobrazena tak, aby budila antipatie!