Wolverine (2013)

Čistě a rovných 60%. Jackman je stále působivý rosomák, avšak film jako takový trošku kluše, jednoduše robota samuraje bych z filmu odseknul a nasekal tam více akce v podání opravdových Samurai bojovníků, kdy po haldách by se s nimi Jackman vypořádával. Ian a Patrick překvapili při závěrečném doznění filmu.

Apollo 17 (2011) (TV film)

Lítající kladívko vrženo z povrchu Měsíce putující volně do nekonečna vesmírem podtrhlo tuto poslední výpravu na měsíc. Parádní dokument, který rozšíří obzory, skvělé fotky a záznamy z Luny jako doprovod.

Star Trek (2009)

Vskutku divil jsem se sám, že mě tohle nové zpracování zahalilo podivnou aurou, skrz kterou jsem viděl filmový snímek Star Trek velmi povedeně. Jediná má výtka snad jen černé díry, které transportují objekty. Nejsem Astro-Fyzik, ale taky ne Astro-Amatér a proto vím, že takhle černé díry nepracují, každopádně nebudu rozebírat fyziku a podobné spojitosti, avšak snímek neztrácí a za mě v procentech čirých 93%.

Zátoka (2009)

Jo je to tak, člověku se chce opravdu brečet, Japonsko je proslulé rybolovem už od dob císařů a ješte dále, je pravdou že Japonsko zabije tolik ryb ročně, co ostatní státy dohromady za rok. A je zarážející, že všude platí pravidla o nezabíjení kytovců tedy, velryby, delfíni a jen Japonsko směle může, je to jejich kultůra, zamezte japoncům rybolov a polovina obyvatelů je bez práce, nechceme nezaměstnanost, ale chceme zamezit takovému zbytečnému vybíjení savců, které opravdu není nutné. No teď tedy k dokumentu: výborný, velký díky lidem kteří se snaží pomoci k této problematice, dík lidem kteří se na tomto dokumentu podíleli a ukázali ostatním, špínu rybolovu.

Lukostřelci (2011)

Byl jsem opravdu překvapen kvalitou tohohle filmu, smekám před Korejci.

Hannibal (2013) (seriál)

Gentleman, Gurmán, Gastronom a slušně vypadající osoba tak to je náš Lecter, až na malou drobnůstku v jistých zálibech, ale jinak fajn chlap :-) Dexter Morgan má problém a tím problémem jest doc. Hannibal Lecter..

The Joe Louis Story (1953)

Pro mě srdcová záležitost ohledně velkého Joea, každopádně herec je perfektní kopie Joea :) pro nadšence : rozšíření obzorů, pro ostatní : pouze boxerský příběh.

Nezastavitelný (2010)

Přijde mi to jak by byla velká polovina komentujících na "Speedu", někdo tady psal o "akčním" orgasmu, no nevím asi jsem měl špatné brýle nasazené, akce na úrovni chůzi po měsíci, film jako takový pohodový a dobře natočený o tom žádná, ale biják rozhodně film není. Připadalo mi to jako letní romance na lavičce, pořádná akce mi tam prostě chyběla..65%

Drogy a.s. (2010) (seriál)

Drogy se koulejí napříč našim světem, kdy se zastaví ? nikdy, počet uživatelů roste.

Krev v mobilech (2010)

Děti v dolech, panují tvrdé podmínky, pracují aby jsme si my mohli zavolat, stříli se, v zemi panuje občanská válka, souhlasím s Frankem je třeba aby společnosti uváděli své externí dodavatele surovin. ....Nokia LIFE style..