Tomb Raider (2018)

Nebyt prvych 15 minut pridam jednu * navyse. Zaver filmu v jaskyni tomu tiez vela nepridava, iked stale mi to pride ako najlepsia sfilmovana verzia TR serie - do teraz.

Rudá volavka (2018)

PODLA MOJHO SKROMNEHO NAZORU: Ako sa mladá balerína Jennifer Lawrence zo dňa na deň najlepšou ruskou špiónkou stala, samozrejme po absolvovaní výcviku mladistvých rekruitov v eticky kontroverznom ruskom ústave “The Sex Games”. TOTALNE zvládnutý pokus o atmosférický a rafinovaný cold-war thriller s romantickou linkou. Vyspelá špionážna dráma, ktorej chémia medzi ruskou agentkou a americkým agentom je SLUSNA na to, aby si mohol reziser dovoliť stavať výhradne na nej. Pri svojej odvážnej stopáži totiž ponúka thrillerové napätie a akciu. Lawrence s jej detskou tváričkou je v ňom castingovou CERESNICKOU roku. Matthias ako hrá uveriteľne, dokonca sa podobá na Putina! Na nič si nehrajúci akčňák Atomic Blonde je v tomto dueli jasným PORAZENYM.

Invaze (1996) odpad!

Toto porovnávať s Kontaktom je na facku. Inteligentné sci fi? Pomo nenechaj sa vysmiat.

Anon (2018)

Pre mňa najslabší Niccol. Záverečné odhalenie viac než slabé, takmer akoby patrilo k inému filmu. Skoda takmer 2/3 sa pozerali dost dobre.

Cizinec ve vlaku (2018) odpad!

Nedopozerané. Dúfam, že scenáristu zavrú na týždeň do miestnosti s nejakým poistovakom.

Anihilace (2018)

Hádam bude aj Authority a Acceptance.

Správci osudu (2011) odpad!

Strašná sprostosť, tí klauni v klobukoch, jeden čo to riadi a opäť jeden vyvolený, predurčený ktovie k čomu. A úvaha na koniec o osude wtf? FU!

Nelítostná (2017)

Sklamanie, taký slabý scenár a taká dlhá stopáž.

Hyena (2014)

69%? co vam tam chybalo tretie pohlavie?