Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Charlie je Boh a záruka kvality, o tom niet pochýb ale tomuto zatiaľ niečo chýba. Oproti 2 a pol chlapa to nestratilo príliš humoru avšak chýba tomu tá atmosféra ktorú tam bolo predtým cítiť. Dúfam že sa to časom rozbehne.║5.diel║

Dvanáct do tuctu (2003)

Veľmi úsmevná záležitosť o ktorú sa postaral výborný komediálny herec Steve Martin a suplovali mu ďalší kvalitný herci ako Ashton a Hillary. Celé sa to viezlo na zábavnej vlne a splnilo to účel. K najlepším scénam patrí jednoznačné tá keď futbalový tím vstúpi na Dylanovu oslavu.

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Pútavo spracovaný príbeh ktorý by sa hodil ako predloha na seriál. Výborné postavy zahrané skvelými hercami bo bohužiaľ že to bolo tak krátke. Na film podobný tomuto som čakal už veľmi dlho, konečne som si mohol povedať že ten čas toho filmu bol využitý naplno a bolo mi ľúto že sa skončil. Každopádne Duncan a Owen bude pre mňa ešte na veľmi dlhú dobu jedna z najlepších filmových dvojíc aké som kedy videl.

Mládeži nepřístupno (2013)

Asi bola chyba, že som na jeden čas na filmy zanevrel, a uniklo mi množstvo kvalitných titulov. Dohnať to bude ťažké. Pri tomto sú rozporuplné hodnotenia, ale podľa môjho názoru som videl úprimne podanú, kvalitnú a vtipnú záležitosť, s perfektným hereckým obsadením. Príjemne to zabavilo, a to celkové hodnotenie je asi výsledkom toho, že sto ľudí, sto chutí. Mne to chutilo.

Konečná (2013)

Veľmi očakávaný film na ktorý som sa dlho tešil. Nie len kvôli tomu že som vedel že to bude nadpriemerná záležitosť ale aj preto aby som videl ako sa s tou rolou popasuje už mierne prestarnutý Arnold . Všetko dopadlo tak ako malo a bola to celkom slušná zábava.

Teď a tady (2012)

Now is good je presne ten film od ktorého sa môže čakať všetko iné len nie úprimnosť. Zdanie občas klame a v tomto filme neboli vsugerované žiadne myšlienky ktoré by viedli k hraniu na city diváka a aj cez to vás tento film prinúti k empatii. Príbeh hodnotiť zdá sa netreba, obsah nebol až tak podstatný - skôr to prevedenie ktoré ma na tomto filme zaujalo asi najviac.

Kick-Ass 2 (2013)

Oproti prvému dielu možno o trocha menej humoru avšak ten tam nahradilo viac akčných a dramatických scén takže ako pokračovanie to určite nesklamalo. Škoda je len v tom, že čo sa týka pokračovania tak je tu veľký otáznik v súvislosti s prípadným nadviazaním na dej druhého dielu.

Zátah: Vykoupení (2011)

Tento film som ako jeden z mnohých odkladal už dlhšiu dobu a myslím že to nebol dobrý ťah. Pri očakávaniach ktoré som od neho mal, nebolo možné aby ich naplnil. Našiel som tam skvelé bojové scény, ázijskú kvalitnú hereckú posádku a dobre spracovaný príbeh, no tých akčných scén tam mohlo byť menej a bolo by lepšie ak by sa to viac sústredilo na postavy a ich spracovanie. Ako celok to bolo nadpriemerné avšak toľko mínusov, ktoré tam vôbec nemuseli byť, to odsúva na zadné priečky filmov na ktoré som sa tešil.

Klub rváčů (1999)

O tomto filme som mal istú mienku už dlhú dobu avšak nechával som si to na neskôr. To bola zrejme chyba, pretože očakávania boli veľké.

Skinwalker Ranch (2013)

V dnešnej dobe plnej paranormálnych hororov založených na rozmiestnených kamerách a nočnom videní, nemožno čakať od tohto filmu nič iné ako bezduché bu, bu, bu plné zrnenia, výkrikov atp. Ako zmes toho všetkého to bolo tým lepším z ff hororov aj napriek tomu že to strácalo na originalite.