Obchod pro sebevrahy (2012)

Jsem tak trochu zklamaná. I když ani nevím proč, nečekala jsem od toho bůhvíco, ale přesto .. Písničky byly zbytečně dlouhé a na mě jich tam bylo docela hodně, ale to je asi tím, že muzikály zrovna dvakrát nevyhledávám. Jinak myšlenka je moc dobrá a zpracování taktéž, ale to bohužel nestačí. V hlavě mi ale utkvěla jedna věta pronesená v písničce, kterou asi jen tak nezapomenu : "Život je jako plátek sra*ky natřený máslem z obou stran!"

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Herecké obsazení je na dost vysoké úrovni, ale pro mě jsou ty fantastické filmy, jako španělská vesnice. Nikdy mě nedostanou na kolena. Ani teď se tomu tak (bohužel) nestalo.

Indiánské léto (1995)

Je tu dobře zachycená atmosféra vesnice a taky typických vesnických zábav, za to fakt palec nahoru, ale děj mi přijde málo rozvinutý. Nápad je slušný, proto bych se ještě víc zaměřila na celou tu situaci z pohledu Marie a taky Kláry. Některé záběry se mi dost líbily. Např. scéna z jablky je skvělá a nebo taky opakované záběry na postel. Na český film je to dobrý průměr.

Pusinky (2007)

Myslela jsem si, že to bude laciné, ale bylo to fajn. Akorát se mně zdálo, že ukončení přišlo strašně rychle. Takže s koncem bych ji ještě trochu pohrála, jinak průměrný film (s dobrou kamerou) na nudou vyhlížející večer.

Byl jsem při tom (1979)

Držela jsem se zuby nehty, abych neusnula. Nevím co to se mnou bylo, přitom děj byl vcelku dobrý, Sellers taky, ale něco mě na tom nudilo.

Nuda v Brně (2003)

V některých chvílích jsem vůbec nevěděla o co jde, takže jsem se trochu ztrácela, ale jsou tu části, které jsou naprosto skvělé! Budař, Liška a Donutil byli výborní a bez nich by mě to asi vůbec nebavilo. Ale film není jen o hercích, takže doufám, že až se na to podívám na podruhé, tak budu spokojenější.

Gia (1998) (TV film)

Nenadchlo mě to, tak jak jsem si přála. Možná je to tím, že filmů o drogách už jsem viděla hodně, takže tohle není pro mě žádné překvapení. A nebo je to možná také tím, že Angelině jsem nikdy nepřišla moc na chuť.

Pařba v Bangkoku (2011)

Bylo docela jasné, že po parádní jedničce tohle musí být horší. Vtipných scén bylo o cosi míň a už to ztratilo takové to kouzlo, které měla Pařba ve Vegas. Ale na druhou stranu hlavní hrdinové opět nezklamali. No nezbývá, než doufat, že trojka bude zase o něco lepší.