Holky z lepší společnosti (2003)

Dobrý film, na který se dá jednou za čas podívat. Nic zvláštního v tom ale nehledejte. Hvězdu navíc dávám za Dakotu, která je velice dobrá herečka a doposud jí všechny role sedly perfektně. A role Molly není vyjímkou.

Tři veteráni (1983)

Nikdy se mi to nějak zvlášť nelíbilo. Ano, herci jsou výborní, ale .. . Navíc mi to nepřijde ani jako pohádka.

Vyšperkuj mi káru (2004) (pořad)

Docela slušný pořad, akorát to někdy přeženou, a zapomenou na to, že auto je od toho aby lidi vozilo a ne aby jim točilo cukrovou vatu.

Srdcová sedma (1998)

Myšlenka je perfektní, ale to se o filmu říct bohužel nedá.

Poker After Dark (2007) (pořad)

Tomu kdo nemá rád poker se to určitě líbit nebude. To se mě ale netýká. Vždycky jsem napětím bez sebe (možná víc než samotní hráči). Já si ráda poker zahraji kdykoliv a dívat se na něj je někdy možná lepší než být přímo u stolu.

Bunkr smrti (2008)

Moc se mi líbily barvy ve filmu. Jo, zpracování bylo podle mě opravdu zdařilé. Atmosféra s nacistickým nádechem - výborná. Ale já nejsem úplný nadšenec hororů, takže jednou mi to stačilo a pochybuji, že si to ještě někdy pustím.

Báječný svět shopaholiků (2009)

Takový průměrný film, na který se podíváte jednou a dost. Nic vás nepřekvapí ani nenadchne.Nejsem zastánce americký romantických komedií, ale tohle docela ušlo.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Úvodní píseň mi bude v hlavě hrát asi už pořád. Jo, ráda se na to podívám, protože vím že Al nikdy nezklame.

Chlapi sobě (2004) (seriál)

Viděla jsem asi jednu sérii a celkem mě to bavilo.