RRRrrrr !!! (2004)

Jak už to tu chodí, ovce, ovce a ovce. Geniální humor, gagy, scénář. Nedá se hodnotit jinak než plným počtem.

Tři dny ke svobodě (2010)

Průměrný film svého žánru , dobrý výkon hlavní postavy ( Russell Crowe ) nestačí na čtyři hvězdičky. S filmem se dá strávit hezké deštivé odpoledne , nenese sice žádné skryté poselství , ale na odreagování to bohatě stačí. Viděno na DvD (T)

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Netradiční, originální, vtipný, napínavý, urážlivý, hrubý, drsný to vše je Pulp Fiction. Už v roce 1992 ukázal Quentin Tarantino světu, že je to jeden z nejlepších režisérů na světě - Gauneři. V roce 1994 nám všem ukázal, že Gauneři nejsou nejlepším filmem tohoto skvělého režiséra. Hvězdné herecké obsazení, životní role Samuela L. Jacksona a velký návrat Johna Travolty na filmová plátna. Příběhy, dialogy vše co v tomto filmu uvidíte je naprosto dokonalé. Tenhle film můžete bez problému sledovat pořád a pořád dokola.

Mafiáni (1990)

Lámal jsem si hlavu nad tím, co napsat ke svému nejoblíbenějšímu filmu. Jednoduše, mafiáni jsou jedním z těch nejlepších děl světové kinematografie. Martin Scorsese u mě tímto stanul mezi nejlepšími režiséry vůbec. Takovýhle film prostě musíte vidět. Naprosto překrásně ztvárněný klukovský sen stát se uznávaným a respektovaným mužem, tedy mafiánem. Myslím si, že každý v hloubi duše někdy přemýšlel nad tím jaké by to bylo, být jedním z nich. Film plný naplněných snů, zmařených životů, vražd, intrik a podvodů. Už počáteční scéna je skvostná. Bezchybný De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci byl snad, ale úplně nejdokonalejší. Moje nejoblíbenější scéna je asi ta jak si vede svou přítelkyni poprvé mezi své přátele do baru s živou zábavou, dělá gesta, podává peníze, dostává šampaňské, naprosto úžasná atmosféra až mi při ní běhal mráz po zádech a krásně tragický konec. Jeden krásný sen který se rychle vyplnil a také tak rychle skončil. Kdybych mohl jeden film ze všech hodnotit šesti hvězdičkami je to právě tenhle. "As far back as I can remember, I've always wanted to be a gangster."