Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Čekal jsem mnohem , mnohem lepší film . Tohle se panu režisérovi nepovedlo , nuda, nuda , nuda pak pár světlých okamžiků no a to 3D ? Otřesný.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

V mnoha ohledech byl tenhle film lepší než jeho první část. Scény byli skvěle natočeny a i efekty byli na vysoké úrovni, akorát jsem čekal lepší konec, více akce , víc emocí rozloučení s jednou dlouhou ságou by mělo být více epické.

Spider-Man (2002)

Čekal jsem od filmu víc , tahle komiksová postava by si zasloužila mnohem lepší scénář. Předvídatelný děj , prakticky jsem se i docela nudil , ale nějaké ty světlé okamžiky tam byli.

Sedm (1995)

Tenhle skvost jsem viděl asi pět krát a nikdy mě nepřestane bavit. Troufám si říci, že je to nejlepší krimi film všech časů. Překrásný scénář který Vás už od začátku zaujme a užíváte si film plnými doušky. Není to však jen scénář který dává tomuto filmu první příčku ve svém oboru, ale je to hudba. Hudba která si Vás podmaní, hudba která Vás zarazí do sedačky a začnete cítit husí kůži. Ke všemu tomuhle si přidejte neuvěřitelné herecké výkony Brada Pitt, Morgen Freeman v hlavních rolích. Když se prokoušete hustou atmosférou až na konec filmu tak Vám spadne čelist a nastoupí pocit. Ten pocit je u každého jiný. Já cítil nenávist, zlobu, smutek. Film který udělal díru ve světové kinematografii.

12 opic (1995)

Skvělý Bruce WIllis a ještě lepší Brad Pitt zajímavé téma i poměrně kvalitní zpracování , film jsem viděl dvakrát poprvé není zase tak jednoduché ho pochopit , ale i po pochopení nejsem schopný zvednout na plný počet.

Wanted (2008)

Nápad dobrý , ztvárnění už za tolik nestálo . Bezchybný Freeman , ale je to průměrné akční béčko.

Gran Torino (2008)

Úžasný filmový kousek u kterého jsem si občas film dokonce zastavil šel si dát skleničku vína a přemýšlel co jsem vlastně viděl , slyšel. V tomto filmu je prostě nejúžasnější Walt Kowalski , který je ztělesněním pojmu - tvrdý chlap. No a to auto!!

Dogville (2003)

Pamatuji si jak do mě tenkrát spolužák ve vlaku celou cestu hučel, abych si pustil nějaký film od pro mne neznámého režiséra s dost podivným ztvárněním. Nakonec jsem přišel domů a tuhle lahůdku si pustil. Pro mě je to upřímně největší citový zážitek z filmů. Film mi doslova zničil náladu, poslal mě do deprese a jen jsem s otevřenými ústy sledoval co se to děje. Překrásný, tragický, depresivní film který si nebere servítky. Úžasný tah režiséra který Vám odebere vše, co by Vás jen mohlo rušit ( krajina, obloha, fauna, flora ) a naservíruje Vám neuvěřitelnou podívanou. Na začátku Vám vše přijde tajemné, okouzlující ( ta forma je přeci boží ! ). Postavy se vyvíjí, atmosféra houstne, že by se dala krájet a konec Vás ještě více usadí. Neuvěřitelně krásný snímek.

Million Dollar Baby (2004)

Pan Eastwood to zase dokázal je to prostě pan režisér a pan herec ! Jeden z nejúžasnějších filmů se sportovní tématikou! Viděno na DvD (T)

Bourneovo ultimátum (2007)

Od začátku do konce napjatý, skvělé výkony pana Damona. Podle mě po jedničce nejlepší část série. Skvělé efekty, scénář, kamera - revoluční - úžasná - realistická.