Kravaťáci (2011) (seriál)

Jedno z největších seriálových překvapení posledních let. Originální příběh se skvělou tématikou a úžasnými hereckými výkony. Seriál plný nablýskaných obleků, hodinek, drahých košil, odpoledního tenisu a krásných žen. Intriky, závist, kariérní růst to všechno v seriálu uvidíte. Hlavní postava je namyšlená, arogantní, dokonalá, vtipná. Nejlepší právník na Manhattanu v nejlepší firmě s nejhoršími lidmi. Skvělé herecké výkony nad kterými kraluje slečna Sarah Rafferty ta její mimika, roztomilost, arogance a namyšlenost je naprosto, ale naprosto okouzlující k tomu si přiberte ještě sympaťáka ( pro mě) který svými gesty, chůzí, grimasou prostě naprosto vším ukazuje, kdo je ten nejlepší, no přiznejme si, kdo by nechtěl být druhým Harvey Spectrem? Jeden z nejlepších seriálů které jsem měl tu čest shlédnout.

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Trvalo to sice mnoho let, ale fanoušci jednoho z nejlepších seriálů, který kdy televizní obrazovky bylo schopné odvysílat se dočkali úžasného návratu! Velkolepí comeback, který snad nemohl být lepší otřásl fanoušky po celém světě. Většina fanoušků snad ani nedoufala, že po průměrné sérii Zpátky na zem může tahle desátá série vyrazit dech! Díl od dílu Vás provází stejně vtipné scénky na který jsme byli všichni zvyklí! Naprostá senzace, nemůžu jinak než hodnotit plným počtem hvězdiček, protože všechny díly jsou originální a skvělé!

Hněv Titánů (2012)

Viděno před pár minutami v kině (2D) zážitek no, nečetl jsem recenze, hodnocení na csfd, prostě nic. Klasický akčňák nad kterým nemusíte přemýšlet. Zbytečně moc příběhu a málo akce a když už akce tak chabá. Ještě, že tam hraje Sam a ne nikdo jiný. Párkrát sem se i pousmál pohoda jahoda.

Počátek (2010)

Film, který se jeví jako velmi chytrý, inteligentní, přitom tak směšně obyčejný až je to vlastně hrozně poutavé. Zajímavé téma, skvělé zpracování, hudba, efekty to vše je skvělé a Leonardo v posledních letech hraje v opravdu kvalitních filmech, vzpomínáte na něj když hrál ještě v těch hrozných filmech jako třeba Titanic ?

Jezero smrti (2008)

Na první pohled průměrný horor, ale má to své kouzlo. Byl jsem napjatý, naštvaný občas se mi svírala kudla v kapse na tu partu hrozně nesympatických hajzlů, ale bavil jsem se celý film no a krásně depresivní konec. U tohoto filmu se dá strávit krásné, deštivé sobotní odpoledne.

Láska nebeská (2003)

Jakože romantické filmy nemusím tak tenhle je vy jímkou. Bavil jsem se od začátku do konce a ta písnička? No lámal jsem se smíchy při tanečních kreacích pana Billa Nighyho. Asi jediná romantická komedie, kterou mám opravdu rád.

Ztraceni (2004) (seriál)

Tak tohle je trochu úlet.Seriál naprosto o ničem, nudný, hrozné výkony herců no a ta muzika? To snad nemůžete myslet vážně :)

Alf (1986) (seriál)

Klasika všech klasik. Ještě mám doma plyšáka.

Top Gear (1978) (pořad)

Auta mám rád, ale tohle je běs.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Jakože mám britský humor rád, tak tenhle seriál jsem si nikdy neoblíbil. Není to sice žádný propadák, ale u mě si své místo nenašel.