Nebezpečná laskavost (2018)

Anna Kendrick je samoživitelka a iniciativní matka. A tudíž když se jí nabídne možnost nastěhovat se do paláce a sdílet tam lože s ťamanem, tak dvakrát neváhá. A vzhledem k tomu, že nechodí do práce, tak má spoustu času zevlovat a zjišťovat, kam že se vlastně poděla bejvalka ťamana. Po závěrečné klapce je nutno konstatovat, že film si hrál na Zmizelou, ale scénářem na ní jednoduše a prostě neměl. 65 % Celosvětový příjem k 18. 1. 2019: $97,125,323

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

Nosatá Polévková chce sex a chce ho hned a s někým výjimečným. V průběhu filmu se můžete skvěle zamotat do scénáře. A když se z něj konečně vymotáte, tak už si nosatá Polévková nasazuje svatební diadém a holí kotníky na večerní zábavu. 25%

Taková normální rodinka (2008)

A je to tady zase – český film rovná se mizerný scénář. Pro diváka bylo asi nejzajímavější pozorovat starého pána, kterak ho nahání pošťačky s rozměrnýma prsama. A světe div se, starý pán odolal i přes skutečnost, že jeho choť má prsa po otci. A jestli mě výše uvedené na filmu zaujalo nejvíce, tak je to velice smutné. 25%

Kamenný most (1996) odpad!

Někdy i pět minut je příliš. odpad!

Bajkeři (2017)

Již od začátku je jasné že zrzka svému nevlastnímu synu dá, a to ne jednou. A jak se v závěru samém ukázalo, tak tento zcela jasný předpoklad se vyplnil do té absurdní míry, že zrzka by se hned vdávala. Ostatní parchanti na kolech rovněž zaskórovali, samozřejmě. 65%

Nestyda (2008)

Herecký koncert dua Macháček – Liška přebíjí režie a Hřebejkův scénář, přičemž obé se zrovna příliš nepovedlo. Ostýchavý Liška a protřelí Macháček dělají co proto, aby si konečně našli ženu, která jim dá v kuchyni a v posteli. A zatímco Liška je plachý jako Liška, tak Macháček je drzý jako Bakala provádějící prohlídku svých bytů na Ostravsku. 71%

Líbáš jako ďábel (2012)

Scénárista si uvědomil, že scénář je tak špatný, že nezbývá než film zasadit do prostředí subsaharské Afriky, což v divákovi z České republiky může vyvolat dojem, že film je mezinárodní ergo je něčím víc, než se očekávalo. Nepřekvapivým faktem je však to, že film stojí za nic. 23%

Kouř (1990)

A přivítejte dýdžeje Arnoštka se svou diskotékou! Kultovní scéna, která hravě strčí do kapsy ostatní dějové linky filmu, které jsou naivní a neinovativní. Na stranu druhou, samotné zpracování formou muzikálu v kombinaci s recitálem je něčím, co není na poli kinematografie zrovna stádním počinem. 57%

Horem pádem (2004)

Děj tohoto filmu se zapomene velice rychle, nikoliv však vkon Amcháčka v pozici člena sparťanského ultras, který se hnědočecha nebojí nazvat opicí a vjetnamčíka rejžožroutem či dokonce ping-pongáčem. Bez Macháčka by film byl nic nevyjadřující šedí. 62%

Hodinový manžel (2014)

Ono provozovat u nás tak nepopulární sport jako je vodní pólo a současně doufat, že vás tento sport uživí je tak pošetilé, jako očekávat od Nového prostoru byť sebemenší přidanou hodnotu. Z filmu rovněž vyplývá, že vyměňovat stařenkám prasklé žárovky či masírovat proleženiny vám dozajisté v důchodu zajistí status rentiéra. 40%