• Krátkometrážní

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Krátkometrážní TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých dílů: 80% (4*) |

Věda je zábava (2004) (pořad)

TV-seriál. | Vzpomínám si, že když jsem byl menší, strašně moc rád jsem na na tento "pořad" koukal. Vytvářelo se tu vtipně spoustu vynálezů, které si můžeme udělat v pohodlí domova za pomocí logického vysvětlení, proč daná věc takto funguje. | Průměr všech zhlédnutých dílů: 70% (3*) |

Posledních 24 hodin (2006) (seriál)

Dokumentární TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) |

Bigbít (1998) (seriál)

Dokumentární TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 65% (3*) |

Příběhy slavných (2000) (seriál)

Dokumentární TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 55% (2*) |

Popravdě řečeno (2009) (seriál)

Dokumentární TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) |

Cestománie (1999) (seriál)

Dokumentární TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 70% (3*) |

Manželské etudy po dvaceti letech (2006) (seriál)

Dokumentární TV-seriál. Sledování rodiny (či manželského páru) jak žijí, co je náplní jejich života, jaké mají vztahy s příbuzenstvem, a podobně. Na to samé se jich zeptají po 20 letech. Je krásné a překvapivé vědět, co se za těch 20 let od posledního natáčení přihodilo. Je vidět, že Helena Třeštíková s hlavními postavami jednotlivých příběhů soucítí a o to kvalitnější tyto příběhy jsou. | Mirka a Antonín: Mirce a Antonínovi se narodil syn, dcera zatím odešla z domu a chce si vyzkoušet život se svým přítelem. Mirka má vlastní kadeřnictví, Antonín pracuje pro velkoobchod s automobilovým příslušenstvím. Netrvá dlouho a jejich dcera Lucie se vdává a do roka dělá z Mirky a Antonína prarodiče. (zdroj CSFD.cz) 70% ___ Ivana a Václav: Ivana a Václav si spolu pořídili 5 dětí, mezi nejmladším a nejstarším synem je věkový rozdíl téměř jedné generace. Václav prodává nábytek Ton a své prodejně se snaží vybudovat honosné sídlo. Ivana se krom domácnosti věnuje účetnictví a výrobě dekoračních předmětů. (zdroj CSFD.cz) 80% ___ Ivana a Pavel: Pavel začal podnikat, pracuje v biliárovém klubu, syn Dominik je už dospělý a prodává mobilní telefony. Manželům se narodila dcera Růžena, která miluje společenský tanec. Ivana zůstala v domácnosti a věnuje se především Růženčině kariéře tanečnice. Pavel vymýšlí stále nové způsoby, jak bavit lidi a mít z toho peníze. (zdroj CSFD.cz) 80% ___ Zuzana a Stanislav: Stanislav se od Zuzany odstěhoval do Prahy, kde podniká. Zuzana uklízí v místní lékárně, sleduje televizní seriály a zatrpkle svaluje všechnu vinu na Stanislava. Syn se odstěhoval do Prahy a věnuje se programování. Dcera záhy odchází také do hlavního města. Zuzana zůstává sama a snaží se najít si přítele, což při sledování seriálů pro pubescenty není zrovna snadné. (zdroj CSFD.cz) 70% ___ Zuzana a Vladimír: Z Vladimíra se stal uznávaný umělecký fotograf, který 6 let pracoval v New Yorku. Zuzana se zatím v Praze starala o jejich 3 dcery. Po návratu Vladimíra podala Zuzana návrh na rozvod. (zdroj CSFD.cz) 80% ___ Marcela a Jiří: Marcela se s Jiřím nestýká, jejich dcera Ivana již dospěla a marně shání práci. Marcela si během uplynulých dvaceti let našla vážnou známost a narodil se syn Tomáš s mozkovou dysfunkcí, který svého otce nezajímá. Marcela bojuje s malým a plesnivým bytem, hyperaktivitou syna, nedostatkem peněz i absencí partnera. Ale to nejhorší ji teprve čeká. (zdroj CSFD.cz) 85% ___ > Průměr: 78% (4*) |

Etiketa (2004) (seriál)

TV-seriál. Seriál Etiketa mám v oblibě už od svého mládí, kdy mi ještě padaly mléčné zuby z huby. Mnohé jsem z tohohle poučného seriálu pochytil. | Průměr všech epizod: 83% (4*) |