• Krátkometrážní

Garfield a přátelé (1988) (seriál)

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých dílů: 65% (3*) |

Čtyři v tom (2013) (seriál)

Dokumentární TV-seriál. Sledování čtyr různých rodin, které mají těsně před narozením svého dítěte. Sleduje se prostředí, ekonomické podmínky a také psychiku rodičů před narozením a následně i po narození novorozence. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 70% (3*) |

The Far Cry Experience (2012) (seriál)

Krátkometrážní seriál. "Did I ever tell you, what the definition of insanity is?" Známá a velmi úspěšná počítačová hra Far Cry (3) v reálně natočeném provedení, které se velmi podařilo a udělalo na mě velký dojem. Jen škoda, že je "seriál" krátkometrážní. Myslím si, že natočení nějakého pěkného akčňáku, dle předlohy tohoto "seriálu", či rovnou inspirací počítačové hry Far Cry (3) by nemuselo být špatné. Mohlo by se jednat o dosti zajímavý akční film. Vím, že už se jistý film inspirován hrou Far Cry natočil (v roce 2008), ale to raději ani nestojí za řeč. O tom můžeme jen spekulovat, ale tento "seriál" se hrou inspiroval taktéž a dopadlo to na výbornou, ale je škoda, že je to jen krátkometrážní podívaná. | Průměr všech 5. epizod: 80% (4*) |

Zpátky do školy (2009) (seriál)

TV-seriál. Seriál, který se mi líbí každým dílem čím dál více, což se mi vůbec nestává. Nádherný seriál, hlavně sympatický Abed! Bohužel 5. série se tak trochu vymkla kontrole! PS: BEAUTIFUL THEME SONG.| 1.série(85%), 2.série(85%), 3.série(85%), 4.série(85%), 5.série (65%) > Průměr: 81% (4*) |

Dr. House (2004) (seriál)

TV-seriál. Dr. House svým pojetím malinko působí jako seriál Teorie velkého třesku, hlavně díky svému stylu. Jen v jedné epizodě tu padne sto miliónů odborných zdravotnických výrazů, kterým prostý laik absolutně neporozumí a přesto ho dokáže svým šmrncem a atmosférou uchvátit. Btw. Rozhodně musím vyzdvihnout zakončení dvoudílným dojemným eposem čtvrté řady a poslední emocionální díl páté řady. PS: BEAUTIFUL THEME SONG. | 1.série(85%), 2.série(85%), 3.série(85%), 4.série(90%), 5.série(90%), 6.série(80%), 7.série(85%), 8.série(90%) > Průměr: 86% (5*) |

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

TV-seriál. | 1.série(75%) / 2/6 > Průměr: 75% (4*) |

Vyprávěj (2009) (seriál)

TV-seriál. Nádherný pohled do všedního / každodenního života za tehdejšího, komunistického režimu. PS: BEAUTIFUL THEME SONG. | 1.série(85%), 2.série(85%), 3.série(80%), 4.série(75%), 5.série(70%) > Průměr: 79% (4*) |

Ajťáci (2006) (seriál)

TV-seriál. | 1.série(60%) / 1/6 > Průměr: 60% (3*) |

Z nuly hrdinou (2002)

Šílená, typicky americká komedie z prostředí střední školy. Byli chvíle, kdy jsem se pousmál nad určitými "komediálními" scénami, ale celkově byl tento film o ničem.

Mocný vládce Oz (2013)

Taková příjemná, rodinná, fantasy oddychovka na večer. Ničím neohromí, ale svojí příjemnou pohádkovou stránkou ani nezklame.