Expresní zásilka (2012)

Hovorím si ! Dám 4* a zrazu scéna v sklade, kde to rozhopsa na Dirtbike a hneď pálim 5* !! Prosté som nadšenec do bikeov bude to asi tým ! :D

Gringo: Zelená pilule (2018)

Ako zavraždiť scenáristický potenciál natočiť úplne brutálne skvelú komickú komédiu v štýle Guy Ritchieho a nehovorte, že ten potenciál tam nebol, veď sa to tak začínalo skvelo zamotávať. Lenže to bolo asi tak všetko, v momentoch kde mohol byť jeden clusterfuck za druhým a veci sa mohli úplne nečakane vyvíjať sa nič dokopy nedialo, situačný humor nefungoval alebo lepšie povedané ani neexistoval a tak si hovoríte, že aspoň bude určite nejaký mindfuck na konci, ten síce príde, ale vôbec nefunguje, je predvídateľný a tak film skončí bez nejakej poriadnej satisfakcie.

Hnüs (2019)

Keby Bohemian Rhapsody a Wolf of the Wall Street mali dieťa volalo by sa The Dirt. Viem, že hudobný fanatici a veľký fanúšikovia Motley Crue hneď poznajú, že nie všetko je časovo/príbehovo korektné, ale film sa na to od začiatku nehraje a nespolieha. Film je presne to čo tá doba, tie roky 80/90 predstavovali, nadmierne množstvo drog, sexu, poriadnych žien a muziky, tzv. SEX, DRUGS n ROCK n ROLL. To je presne to čo mi vo filme Bohemian Rhapsody chýbalo, totižto v ich očiach ta doba a byť rockovou hviezdou nebolo ani z časti tak šialené. Čo sa dá dodať, na záver samozrejme, úžasný soundtrack :D Celú skoro 2 hodinovú stopáž filmu som sa skvelo bavil, takže za mňa je to za plný počet.

Hokus pokus (1993)

Takto vyzeral môj každoročný Halloween, keď som bol mladší, takže jednoznačne moje hodnotenie je ovplyvnené nostalgiou za detstvom.

Hra o trůny - Rytíř Sedmi království (2019) (epizoda)

Presne takto nejako som si predstavoval prvú epizódu tejto série. Je škoda, že niekto asi nedostal dostatočný honorár za scenár aby stihol spraviť "build up" pred jednou z najväčších bitiek celého seriálového univerza. Autori sa nás do slova snažia zviazať s postavami, snažia sa medzi nimi vytvoriť nejaké akési puto a stavte sa so mnou o čo chcete, že je to z toho dôvodu aby nám ich bolo ľúto v momente, keď zomrú. Veľmi rád by som tejto epizóde dal plný počet, pretože obsahovala úplne všetko čo mala, pripravila nás na to čo bude nasledovať, upevnila vzťahy, pobavila. Tým pádom, ale pilotná epizóda tejto sezóny nedáva vôbec, ale vôbec žiaden zmysel...A je pre mňa neprístupné čakať 2 hodiny na niečo čo sa očividne dalo stihnúť za necelých 58 minút.

Chuck (2007) (seriál)

Tak neuveriteľné prvé série. Tak neuveriteľne sa stotožňujúci Chuck so mnou. A tak malo priestoru, hlúposť od režie ktorá viedla ku koncu a poklesu sledovanosti. Proste "Stay in the car !" "I am Charles Carlmichael, NO ! You are Chuck Bartowski !" a viac, viac hlášok v podaní Zacharyho,Joshua a Adama. Proste žasnem. A potom príde SPOILER !!!!!! Intersect 2.0 prichádza vážnosť akčnosť srandy ubúda ale Adam stále úspešne hlaškuje. Napokon zo sérií na sériu je všetko horšie a horšie a koniec je strašný. Nemyslím tým, že ho réžia urobila zle, ale je to proste príbeh zo zlým koncom. Ja toto môže jedine tak odporučiť sľubujem Vám, že po 3 sérií budete aj vy chcieť mať v hlave malý počítač (INTERSECT). Chuck je proste geniálny !

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Všetko podstatne a dôležité je spomenuté nižšie. Ja sa pokúsim vystihnúť HIMYM jedným slovom F.R.I.E.N.D.S. 3.0 Hlaška za hlaškou, vtip za vtipom, príbeh za príbehom proste bez pauzi. Najlepšia epizoda je pre mňa 1 séria 10 epizoda : Anannas Incident - Ananasovy Incident (:

Já, Tonya (2017)

Takže po Wolf of Wallstreet, Dallas Buyers Club, Founder, Barry Seal a.k.a American Made a Borg/McEnroe tu máme ďalšiu neuveriteľnú životopisnú režijne a scenáristicky na jednotku zmáknutú storku s fakt fantastickým hudobným doprovodom a úžasnými hereckými výkonmi, fakt skvelo napísané postavy a životný výkon Margot Robbie, žiaľ bez Oscaru :( Tieto reálne podložené životopisné príbehy má snáď nikdy neomrzia a pomaly ale isto sa stávajú mojou najobľúbenejšou kategóriou. Veľmi by ma potešilo keby niekto sfilmoval knižnú predlohu Shoe Dog, pretože kniha bola docela fajn.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Išiel som na to ako na totálne nevtipnú, primárne trápnu, americkú komédiu postavenú na totálne primitívnom humore, našťastie, nedočkal som sa. Práve naopak bol som veľmi milo prekvapený, prvá hodina filmu je úplne zábavná, chémia medzi hercami super funguje a základ, je to vtipné. Ku koncu síce humoru ubúda, ale samozrejme chápem, nie vždy sa dá. Jednu vec čo môžem určite vytknúť je Jack Black, na toho som sa po Dwayne - Hart kombinácií tešil najviac, ale mam sakra silný pocit, že mal malo priestoru, Jack dokáže byť hella funnier. Nevadí, bol som prekvapený, film pobavil, strašne sa mi páčilo to reálne vyobrazenie NPCok v hre, v niektorých momentoch totálne flashbacky na Skyrim :D Úprimne si ale myslím, že zo sveta Jumanji mohli vytiahnuť ešte oveľa viac, scénar ma ambície a chyba tomu nejaký poriadny plot twist takže za mňa 4* čo je na tento žáner good.