killingminds

• 21.6.2015  18:02

Libová pecka. #ChristopherNolan #LarsVonTrier

• 21.6.2015  17:57
    Ex Machina (2014)

Psychologickej Terminátor. Hezký. Akorát zase ten nevyužitej potenciál. Má to tendence sklouzávat do krásných prasárniček, ale děje se to málo. Bejt to víc psychopatologický a explicitní, můj subjektivní názor by se dal vyjádřit pěti hvězdičkami. Jenže já bych asi chtěl, aby to natáčel Michal Haneke a to asi nelze. Takže v klidu do kina.

• 19.5.2012  21:04
    Oddělen (2011)

No a co, tak je to patetickej hnus, ale tak moc, až je to super. 4 hvězdy + 1 protože mám rád Brodyho. Hroznej film.

• 19.5.2012  21:02
    Avengers (2012)

No tak já si myslim, že už je zbytečný o tom cokoliv psát. Komu se líbili předchozí marveloviny, povinně do kina! Neuvěřitelně akčně akční akčňák. Konečně si někdo uvědomil, že komixárny maji bejt jenom o hláškujících sympatických superpodivínech a epický kulervoucí akci. Nebejt celkem nudnýho úvodu, dám za 5! A to se mi u žádný marvelovky ještě nestalo.

• 29.4.2012  16:13

Já tady nebudu rozebírat o čem to je nebo neni, protože bych stoprocentně kecal. O čem to opravdu je, ví jenom sám tvůrce, možná. Já jenom můžu za sebe říct, že miluju hodně divný filmy, který se ale daji strávit, tohle je přesně ten případ. Je to boží film se satanským soundtrackem!

• 28.4.2012  14:43
    Kronika (2012)

Hele já se považuju docela za fanouška found-footage filmů, ale tohle týpek klidně mohl natočit úplně normálně. Dokonce mě to tady občas i rušilo. Ale to nemění nic na tom, že je to ta nejoriginálnější superhrdinská mlátička posledních let. Konečně pořádně temnej film na tohle téma po všech těch vybarvených marvelovkách. Hlavně je to dokonale vystavěný. Přerod emocionálně narušenýho emobuka v totální zrůdu je vystřihnutej dokonale. Myslim, že kdyby pan Trank někdy natočil psychologický drama, mohla by to bejt hodně silná podívaná.

• 23.2.2012  13:11
    Mupeti (2011)

Jo, je to OK. Vtipu je tam spoustu, celej film je jedna velká nadsázka, to je vidět, ale pořád jsem čekal větší útok na bránici. Je tam moc jakože citlivých scén.A je jasný, že u nás to na diváky nebude mít takovej "emocionální dopad" jako na amíky, který s muppetama vyrostli. Mírný zklamání, protože podle úžasný trailerový kampaně to vypadalo na fakt pořádnej hardcore...ale....jak říkám, je to OK.

• 23.2.2012  13:00

Jo, podle traileru to vypadá jako ten film s tou skříní a lvem a čarodejnicí, nebo podobná k*k*ti*a, ale zase, natáčel to starej mafióso, tak to bude mít nějakou normální pointu. A má! Nejkrásnější pocta filmu, jaká se vůbec dá přestavit. Ben Kingsley je kouzelnej děda a Sacha Baron Cohen, k mýmu velkýmu překvapení, hláškuje jak magor, takže se člověk i zasměje. Osobně když vidim, že je něco ve 3D, tak to nechci vidět už z principu, ale tady to má svoje odůvodnění. Martin Scorsese nic nedělá jen tak, je to přece génius! Bejt to trošku míň pro děcka, dal bych plnej počet, ale na druhou stranu, všichni víme proč je to udělaný jako film pro děti. Pan Scorsese se rozhodl na starý kolena trochu vzdělat mládež.

• 1.2.2012  20:44

Hele já nevim s tim Deppem, je poslední dobou nějakej divnej, ne? Nebo spíš neni divnej, to možná bude ten kámen úrazu. Ale koukat se na to dá. Knížku jsem nečetl, byl jsem ale informován, že Hunter S. Thompson byl magor první třídy, takže to asi mohlo bejt o dost šílenější, takhle je to jenom doooceeela fajn komedie, která se ti dvě minuty po závěrečných titulkách vyleje z palice. A toho rumu tam bylo málo.

• 24.1.2012  17:33
    Bunny a býk (2009)

Jediný styčný body s Mighty Boosh jsou scény s Barrattem a Fieldingem, jinak žádnou spojitost nevidim. Tohle je o hodně vážnější a temnější. Skvělej psychedelickej roadtrip! A i když to tak na první pohled asi nevypadá, tak Barratt je o hodně větší magor než jeho kolega. Od tý doby co jsem se na to podíval mi celkem normální slovní spojení "mlíko z krávy" přijde vtipný jako prase.

• 21.1.2012  11:56
    The Artist (2011)

Jo, je pravda co se říká, musí se to vidět. Je to doják. A díky tomu, že je to němý a černobílý, jsem měl po dlouhý době takovej příjemnej pocit, že se koukám na opravdovej film.

• 14.1.2012  23:47

Slušný emíčko no. Nezvykle "pozitivní" apokalyptickej film. I když lidstvo přijde prakticky o všechno (nejspíš vlastní vinou), pořád máme jeden druhýho. Poselství je jasný. Podle mě to má dost blízko k plnýmu počtu, něco tam ale nefunguje a tak to neni tak pocitový jak by asi mělo. Ale rozhodně doporučeníhodný.

• 7.1.2012  10:21

Tak to vypadá, že až tady nebudem, zbude po nás akorát jadernej bordel. To neni hezký. Krásně, ano až umělecky, natočenej mrazivej dokument, kterej se tváří hodně důležitě. A asi je, nebo spíš jednou třeba bude.

• 1.1.2012  20:25
    Never Mind the Buzzcocks (TV pořad) (1996)

Uctívám Simona Amstella, největšího fanouška skupiny Blue. Trojice Amstell, Jupitus, Fielding je už teď legendární (nic proti Baileymu, miluju ho, ale Noel "transsexuální-goth-posedlej-módou" Fielding, prostě posunul humor v pořadu na vyšší level)

• 1.1.2012  18:41

Ta dá da da - ta - ta da. Yeah, Blues baby. Good Night White Pride vole.

• 28.12.2011  14:17

Jason Bourne je teďka zamilovanej senátor jo? A snaží se ho chytit parta týpků co umí praktickej trik s dveřma jo? Ok, proč ne!

• 27.12.2011  11:18

Chudák Morgan, chce natočit pěknej dokument o tom, jak se prodává film a zase mu z toho vyjde satira. Hahahahahaha. No nic. Tenhle chlap je šílenec. Krásná ukázka naší doby. A neskutečná sranda. Doporučuju....všem!

• 26.12.2011  12:22

Geniální, vtipný, k zamyšlení. Obdivuju Street Art v jakýkoliv formě. Žeru Banksyho věci, a teď když je z něj i filmař, řadim si ho hned vedle Basquiata. Plnej počet!

• 26.12.2011  09:52

Celkově už ne tak vtipný jako předchozí živák. I když, každý má svoje. Ve Future Sailors mě víc bavila divadelní hra a hudební stránka byla skvělá! Hlavně hudební vystoupení Hitchera mě dostalo do kolen. Baratt je fakt génius!

• 26.12.2011  09:42

Seriál na speedu. Hoši si na pódiu dovolí dělat a říkat věci, který jim do televize nepustí. A taky to tak vypadá. Vince je divnější, Howard depresivnější, Naboo záhadnější, Fossil úchylnější a Bollo ukecanější. Tahle show se musí vidět. Učitě jsem to viděl už tak dvacetkrát a ještě se mi nestalo, že bych se nesmál.

• 26.12.2011  09:36
    Mighty Boosh (TV seriál) (2004)

Všichni se shodnem na tom, že tenhle seriál je vážně na hranici mezi geniálností a trapností. Je to celý tak kýčovitý až je to krásný. Vždyť Fielding a Baratt jsou momentálně asi největší surrealisti v komediální branži, a tak je jasný že každej díl vypadá jako kdyby ho vymejšleli na poušti, obklopený levnýma hračkama a komiksama, nadopovaný hodně silným koncentrátem LSD. Je to jako když se díváš na šílenej kreslenej seriál, kterej ale neni kreslenej. A navíc ty výborný písničky! No, z něčeho tak šílenýho se prostě musel stát kult.

• 26.12.2011  09:24

Nevim, ale mě přišlo že si dělá tim stylem prdel z Triera. Určitě jo, protože Ayoade je starej recesista. Originálně zpracovaný obyčejný téma. Ne, fakt, ta čtvrtá hvězda je jenom za zpracování, příběh rozhodně neni kdovíjak originální, vlastně skoro vůbec.

• 26.12.2011  00:42

Woody mi zase vyrazil dech. Už jsem si nemyslel že to ještě dokáže. No a co že jeho filmy jsou všechny přes kopírák, já mu to pořád žeru, a když do toho ještě přihodí Paříž let dvacátých a kopu umělců popíjejících alkohol, tak je to jasně za plnej počet!

• 25.12.2011  10:30

Díky bohu za evropskou kinematografii! Dánský pojetí žánru komedie je na mě sice hodně temný, ale to mi nebránilo párkrát vybuchnout smíchy. Bizarní mix žánrů, kterej vyvrcholí nádherným (ne nečekaným) zakončením. "Komedie" ve který se dočkáš explicitního násilí, neonacismu, alkoholismu, terorismu, perverze, náboženskýho symbolismu, a dalších vtipných témat + spousta nádherných záběrů, který se ti vpálí do hlavy. Za čtyři a půl *

• 25.12.2011  10:15
    Začátky (2010)

Tohle je rok 2010. Takhle vypadali nezávislý filmy. Takhle vypadala komedie. Takhle vypadala tragédie. Takhle vypadal McGregor vyžívající se čim dál tim víc ve filmech s homosexuálama. Takhle vypadá krásnej film.

• 20.12.2011  20:41

"Seru na Keitha Richardse! I všechny ostatní parchanty, kteří přežili 60. léta a teď lítaji v soukromých tryskáčích, žijou z úspěchů v minulosti a šukaj supermodelky v nejdražších hotelech v Paříži. Víš co dělal Lemmy před chvílí? U Danielse s colou složil další album." Jo, myslim že Grohl ho vystihl nejlíp. Poslední žijící rockstar, opravdovej titán. Máš to za plnej počet Lemmy!

• 12.12.2011  16:53

No, docela zklamání. Biografie rockový hvězdy se všema klišé. Jenže humor dost často sjíždí do debility, škoda, ale to se asi dalo čekat s takovým obsazením, hehe. Začátek je vyloženě špatnej, pak to ale nabere docela slušný obrátky, který jakž takž vydrží až do konce. 3* +1 za úžasnou scénu s Beatles u který jsem fakt řval smíchy.

• 29.11.2011  19:46
    Pán času (TV seriál) (2005)

Mě na to sci-fi moc neužije, ale tenhle Doktor, je fakt frajer. Na konci každýho dílu zůstávám čumět s otevřenou hubou, každej díl by opravdu vydal na samostatnej film. Hlavně se nenechat odradit prvníma epizodama, ty mě občas vysloveně nudili, ale jakmile v druhý řadě nastoupí na scénu Mr. Tennant, tak to dostane koule, ten chlap je fakt Pan herec. Sranda, emoce, dokonalý scénáře, jeden z nejlepších seriálů ever. Fakt! Pátá a šestá řada mi sice přijde už zbytečně moc zamotaná, ale Matt Smith je aspoň fakt vtipnej a Karen Gillian je nádherná.

• 8.11.2011  13:59

Když máš doma chytrou vopici, není radno jí zavírat do vopičárny, hrozí nebezpečí že si tam postaví vlastní armádu. A tim že jí pojmenuješ Ceasar to moc nevylepšíš. Konečně někdo pořádně využil všechny ty moderní počítačový vymoženosti k něčemu hezkýmu. Emotivnímu a nakonec i vkusně akčnímu. Ceasar ti dokáže vehnat slzy do očí aniž by u toho řekl jediný slovo. John McClane možná dokáže sejmout vrtulník auťákem, ale sejmout vrtulník opicí je prostě víc. Takže už to tam fakt kazí jenom ten debilní Draco Malfoy, jinak by to bylo za pět.

• 15.10.2011  12:27

Příběh o erekci, teda o lásce. Čtyři hodiny našlapaný romantikou, vtipem, krví a postavama se zvrhlou minulostí, zvrhlou současností a zvrhlýma zálibama. Čtyři hodiny trvající film, kterej tě naprosto plynule a logicky provede dost odlišnýma filmovýma žánrama. Čtyři hodiny tak zábavný, až tě na konci skoro zamrzí že to neni ještě delší. Good job Mr. Sono!

<< předchozí 1 2