Paralelní matky (2021)

Nepochopitelný slepenec 2 rovin. Takže nakonec ani jedna nedává smysl. Je to menší průser než perly předcházející, ale stejně to nestojí za to?!

Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994)

Ten film se za střízliva nedá vydržet. Tedy vlastně ani za nestrizliva. Chtel jsem něco lehkého a ono to nakonec moc těžké. To Grantovo mrkaní se nedá vydržet.

Mimořádná událost (2022)

Strašný zklamání. Hlavně, že Havelka!? Trapný, blbý, úplně k ničemu! Víc škoda psát, ale takový pocit trapnosti jsem za tvůrce už dlouho necítil!

Velká hra (2017)

Neskutečně ukecaný film, který začne nudit nejpozději do půli svého příliš dlouhého trvání! I když Kevin pouze epizodní role (eufemismus), tak tu funguje jako lakmus filmové blbosti stále, jao vždy.

Pozadí událostí (2022) (seriál) odpad!

Nekoukám se na české TV seriály (a krimi už vůbec) . Tenhle měl takový ohlas, že jsem se do něj musel pustit. Je třeba říct, že něco tak všestranně blbeho se vidí málokdy. Tak jen souhrn bez vysvětlovaní, které je zbytečné do této kraviny investovat: neschopnost udržet žánr, sextemata jako v devadesatkach, dialogy, práce (!!?) kriminalistu, mimoňství tvůrců sdělit něco závažného, nelogicnost chování kohokoli, karikatura pakliže nechápou, atd. Ale vlastně základním pocitem je trapnost. Fakt betelná!

Patrola (2012)

Poměrně nezazivna věc o 2 správných chlapec. Ok kluci, byli jste správní

Catwoman (2004)

Extrémně směšný film. Forever!

Pět let (2022) (seriál)

Jedna věc je vytáhnout důležité téma a druhá je ho dobře zpracovat. A to druhé se moc nepodařilo, zvláště dialogy se nedají vydržet. Působí to spíš jako nějaký materiál určený k edukaci.

Hříchy naší matky (2022) (seriál)

Asi by se na to přicetny člověk neměl dívat. Testem jsem neprošel. Dnes se tenhle páreček zdá mimo všechna pravidla. Uvidíme zítra, jak se to vyvrbi