Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

V devadesatkach jsem byl docela kriticky. Pak jsem si precetl, ze ted (2020) to funguje lip a ma to vizionarskou message. Hovno. Je to blbe zahrany, scenar není , postavy jsou kokoti asi 2x vic nez bylo potreba ( a i jak je v tomhle kraji blbu zvykem). A ten radoby konec s husí kůží - ten je tak násilný proti logice postavy - samoúčelny, tedy k smichu. Takze jestli vizionarstvi v tom, ze je tu spousta imbecilu , tak pak jo. Snizuju ze 3* na dve.

Atletka A (2020)

Tohle je proste potreba. Umeni neumeni.

Nikdo se nebude smát (1965)

Kafkovska zalezitost v kulisach socialistickeho bydleni a vytvarneho umeni. Jan Novak o tomhle pise, ze je to nejpovedenejsi filmovy prepis Kundery a ma pravdu.

Jmenuju se Dolemite (2019)

Je to takova vec !?! ? Kdyz budete chtit neco, ba co nebudete chtit koukay, tak to jsou vase 3 hvezdy. Jinak uberte.

Bratrstvo pěti (2020)

Tohle je neskutecne blbej a hysterickej bijak! Od zacatku to vypada jako sracka a je to sracka, plna picusu az po okraj!

Late Night (2019)

Věc, která staví na tech nejmene zabavnych klise. Herecky, scenaristicky i rezijne pruser. Nuda k uzoufani.

Americký vandal (2017) (seriál)

Asi je to pro deti, ale ja to povazuju za nejvetsi kulnu. Genialni legrace z : - teenage veci, krimi serialu, dokumentu, atd. Ohromna zabava

Dycky Sunderland (2018) (seriál)

Urcite delsi nez by melo byt. Ale hlavne druha serie, kde je videt hodne ze zakulisi, stoji za to. Zadny master piece, ale docela fajn.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Neda se to vydrzet dyl, jak par minut. Predpokladam, ze jedinym duvodem bylo vydojit puvodni Dedictvi a shrabnout nejake mergle. Rekl bych, ze impotence vsech tvurcu tenhle zamer bezpecne zhatila.