K-9000 (1991) (TV film)

Dalo se na to dívat, ten pesan prystě byl sympaťák, akorát první půli by chtělo zkrátit tak na čtvrt hodiny a škoda že to vypadalo tak lacině.

Drsňačky (2013)

Já se skvěle bavil většinu filmu, sice to má pár hluších míst ale počkat si na další hlášky Melissy se vyplatí, Sandra je sice na mě až moc afektovaná, ale stejně to určitě stojí za zhhlédnutí, pokud se chcete večer příjemě odreagovat.

Beowulf (1999)

Bez toho soundtracku by to bylo poloviční. Neočekávám že nás bude víc, ale já si to nehorázně užil.

Hadí oči (1998)

skvělá kanera a ještě lepší Cage, jeden z leho nejlepších výkonů, bez pochyby

Sejmi je všechny (2007)

výborná akční parodie s nejdrsnějšm kousáním mrkvé jaké jsem kdy viděl. včetně dobrého výběru muziky s motorhead i montly crue

Jedna mezi oči (2012)

Jízda jako prase! Sly hraje to, pro co byl zrozen, ve dvojci se Sung Kangem, ze kterého si jako starý mazák neustále dělá prču, to funguje perfektně. Jason Momoa je jako záporák trochu nevýrazný pro málo prostoru, ale těším se, až dostane v nějakém filmu víc scén na place, protože tady jich dostal sakra málo a to je škoda. Upozornění: Všichni, co nemají rádi akční filmy, přímočarý děj a Slaye ať se na to nedívají, včetně těch co potřebují v každém scénáři smysl života vesmíru a vůbec.

13 (2010)

zřejmě se zatím dívám ve špatném pořadí, nervy až k prasknutí, jsem zvědavý na "originál" film

Lovci pokladů (2004)

jistěže špičkou v takovýhle filmech zůstane Indiana Jones, ale na druhou stranu Nick Cage má filmy tohoto typu neuvěřitelně odpočinkové, v pohodě plynou bez větších nesrovnalostí akorát svižným tempem, sem tam nějaký ten fórek a nakonec divák zjistí, že si je skoro jistý, že si to pustí zas, až pude potřebovat něco klidnějšího PS. překvapilo mě že Sean Bean nezemřel, jak má ve zvyku :)

Arn (2007)

vystříhat všechny milostné scény z Arnova života plus děj kolem jeho Cecílie a je to parádní akční režba ... škoda že to nenapadlo i režiséra