Street Kings (2008)

Dr. House v netradiční roli... a docela mu to jde!

Všemocný (2011)

Limitless patří k mým nejoblíbenějším filmům, díval jsem se na to už kolikrát a vždy jsem se výborně bavil. Celé to prostupuje pohodová atmosféra, kteou později vystřídá mírné napětí, což je výborně udělaná gradace. Celé to dotváří skvělý Bradley Cooper, který svou roli zahrál na výbornou. Sice to nemám s titulkama, ale musím říct, že se český dabing po dlouhé době docela vytáhl.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Tento film není určený pro všechny. Mě přijde naprosto geniální, Johny Depp i Benicio Del Torro ve svých rolích excelují nuvěřitelným způsobem. Je to určno všem, co rádi něco vypijí, vyhulí i jinak si prostě užívají života, takže každému, kdo by se na to chtěl podívat jedna rada: Nedívat se za střízliva! nejlépe mírně pod vlivem nebo po marihuaně. Vyděl jse to už snad pětkrát a určitě se na to mnohokrát podívám, tohle se prostě nemůže okoukat!

Most do země Terabithia (2007)

Měl jse to štěstí a v poměrně ještě mladém věku jsem se dostal, vcelku výjmečně, do kina právě na tento snímek a mé dětské srdce při pohledo do země Terabithia skákalo nadšením. Jako malý jsem se hodně rád nechával unášet představami o podobné zemi plné dětské fantazije, tak jsem jen seděl s otevřenou pusou a nemohl se vynadívat. Závěr filmu ale ve mě zanechal hlubokou vzpomínku. Nejprve jsem kvůli tomu neměl ten film rád, ale postupem času ze mne vyprchalo dětské zklamání z nešťastného konce...Niní jej však oceňuji, ukazuje námk snílkům, že reálný svět je něco jiného, než naše představy, i když bychom si to rádi přáli. Dostala se mi doruky i kniha, jenže nelíbila se mi ani zdaleka jako tenhle film, což u mě, bývalého vášnivého čtenáře, je velmi velmi ojedinělé.

Collateral (2004)

Výborná Cruiseova postava, hodně dobře zahrnaná, ale Foxx se taky činil. Nadchl mě i výběr muziky, která seděla do všech scén a jen podtrhovala slušnou atmosféru. Vynesl bych i scénu s kojoty.

Revolver (2005)

Jason s vlasy, na to jsem si musel chvíli zvykat .... a zřejmě taky chvilu potrvá, než se na to znova podívám, abych si utřídil již mnohokkrát zmiňovný spletitý děj.

Iron Sky (2012)

Když jsem si to pustil, tušil jsem jen trochu, do čeho jdu. A byl jsem mile překvapen, Prní třetina sice trochu vázne, zbytek už je na docela slušné úrovni. Dost mě rozsekaly zpomalené záběry z hromadné bitky ve sněmovně. Parádní dělání si srandy z nácků.

Černá smrt (2010)

Já ... chtěl bych nějak vyjádřit své pocity, dost dobře ale mi to ale nejde, v něčem mi to připomělo Údolí včel, hlavně v atmosféře, která provázela film, zvkáště pak na konci. všechny moje dojmy, jak to všechno postupně gradovalo, ne fanatická, ale opravdová víra v boha, herecké výkony, ponuré prostředí, pro mě ale hlavně závěr...

The Divide (2011) odpad!

Doporučuji všem, kdo mají rádi sadomaso, hnus, smrad, kurevské chyby v a nesrovnalosti v příběhu. Takhle zkurvený film jsem dlouho neviděl. Pro ty, kteří chtějí vidět pořádný film o přeměně člověka bez civilizace bych doporučil film Pán Much.

Heavy Metal (1981)

Spojení tehdejší animace, tvrdé muziky, sci-fi, fantasy a obrovských koz skvěle šlape.