Útok na věžák (2011)

Výborné! Tomuhle snímku nechybí absolutně nic. Nenudíte se od začátku až dokonce, všechno už tu asi bylo řečeno, tak bych chtěl už jen vyzdvihnout Johna Boyega, tuhle svoji roli zvládl perfektně, stejně jako celá ta jejich parta.

Enderova hra (2013)

no, měl jsem si nejdřív předčíst knihu, takhle přijdu o celou zápletku, jenže stalo se a snímek je dost kvalitní, akorát jde vidět, že i když je to přehuštěné informacemi, stále nebylo řečeno všechno

Město nemrtvých (2013)

Film plný klišé, siláckých řečí a plný klasiky, bez nějakého většího nápadu. Ale co bychom od Lundgrena čekali? Já přesně něco takového a užil jsem si tuhle upřímnou klasickou řezničinu jako máloco

Kronika mutantů (2008)

Výborná atmosférická comixová poctivá řezničina.

Babylon A.D. (2008)

Ech co už, scénář jako kdyby před natáčením hodili do pračky, vysušili a nečitelná místa se prostě vynechala. Ale co, ten tu nehraje hlavní roli, tak nevadí! Hlavně skvělá atmosféra s ještě epičtějším Dieslem to pro mě vyzvedla na solidní úroveň. sledoval jsem film, kochal se prostředím a Vinem, ke konci pak i docela hezkou Mélanie Thierry. a hlavně má film slušné tempo a nudit se nebudete. paraádní sci fi.

Špinavý trik (2013)

Příběh mě vlastně začal trochu více zajímat až tak kolem začátku třetí třetiny. Sice spoustu známých tváří, ale nějak se pořád nic nedělo a nedělo a nedělo...

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Výborná první půle, ta šlapala jak švýcarské hodinky, jenže pak se nějak zasekly a než jsem je stačil odnést k hodináři, tak už byl skoro konec. Naštěstí se ale na poslední akci zase solidně rozjely, což znamená solidní výsledek.

2 zbraně (2013)

tož masakr! po dlouhé době sem se zas cítil jak 12 letej kluk poprvé na Rambovi! Denzel i Mark si sesdli a doplňovali se kde to jen šlo, nuda zde neexistuje! a to jsem nevěděl do čeho jdu, to bych jinak na stoprocetn vlezl do kina!

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

celé to dostalo čpatný název, mělo by se to jmenotvat Hobit - USA version. jenom se divím, že tam někdy neběhá nějaký černoch, když tam už přidali i tu otravnou lovestory.