The Raven (2010)

Vlastně vytažené to nejlepší z akčních filmů, akce. Bez zbytečných průtahů, mluvení apod...

Zemřít je snadné (2009)

Škoda jen, že to bylo tak moc rozvleklé, ale nemohl jsem si nechat ujít Lundgrena za bicíma. A že mu to docela šlo! Tež bych ocenil jeho první dva mrtvé, paličkou, to mě jako bubeníka nadchlo nejvíc, a kytarou!

Lovec kořist (2009)

Výborná atmosféra, prostředí, kostýmy. Čiší z toho, že to je dělané někým, koho to baví, někdo si na tom dal dost záležet a je to vidět.

Zločiny mužů (1984)

Mělo to spád a grády, prakticky hned od začátku. Bronson hraje výborně a člověk by skoro řekl, že se tím i baví. Nejlepší nájemný zabiják, jakého jsem za poslední dobu viděl. Plusové body za to, že se mu Saldana nepletla pod nohy, nekompromisní přístup Bronsona a opravdu nechutného hlavního záporáka.

Troja (2004)

Jeden z nejlepších soubojů, jaký jsem kdy vyděl Achilles vs. Hector!

Road Trip (2000)

Stifler zůstane Stiflerem, i kdyby se postavil na hlavu. Paráda, jenom my staří fanoušci trochu litujeme, že nedostal trochu víc prostoru. Výborné, víc takových!

Star Trek (2009)

Ze začátku výborný start filmu se skvěle hláškujícím Chrisem, později však začne dostávat čím dál tím míň prostoru pro svoje komentáře a hlášky a filmu to trochu ubere to, na co diváka na začátku navnadil, asi jen můj osobní názor, protože jinak výborná sci fi pecka, která nenudí ani minutu! Rozhodně doporučuji!

Útěk z MS-1 (2012)

Lidi, proboha, kolikrát vám mám opakovat, že tyhle filmy se netočí pro příběh. Zas a znova musím zdůraznit, že je to hlavně kvůli akci, hláškujícímu Paerceovi, efektům a přenádherné Maggie Grace. Co jsem od toho čekal a co jsem chtěl se mi dostalo v hojé míře, i trochu navíc. 8 z 10 možných. Novoten vystihuje na plné čáře.

Paul McCartney: My Valentine (2012) (hudební videoklip)

Natalie Portman is like "Oh God.. this is so emotional..." and Johnny Depp is like "WTF am I doing?"