Návrat Falcona (2014)

Příběh nevadil, herci v klidu a nádherné prostředí a záběry, jen škoda té trochu vcelku těžkopádné akce. Ale bavil jsem se až překvapivě dobře.

November Man (2014)

tenhle filmek byl hmm ... super! je akorát, akce dost, Brosnan jako solidní drsňák, Olga je kost a hlavně žádná zbytečnost. pořádná akční klasika

Herkules: Zrození legendy (2014)

Ano, já vím, mnoho lidí by tento snímek označilo za průměrný ( a podle zdejšího hodnocení dokonce za podprůměrný), ale já nemohu než nesouhlasit. Takže, začneme: Má to takový ten epický a cool look, herci mi nevadí, hrajou obstojně, příběh aneb další prznění řecké mytologie řešit nehodlám. Hlavně je tu výborná akce, hodně solidní a je jí hodně. Sečteno a podtrženo mi to stačilo, abych se hoďku a půl dobře bavil.

Zóna úniku (1994)

Ale lidi, co je to za hodnocení? Vždyť tohle je super filmek, přemýšlel jsem a nakonec nepřišel na nic, co bych mu vytknul. Fajné seskoky, akce sice moc nebylo, ale zato byla dobrá, výborná muzika, pohodový Snipes a hlavně pořádný záporák. Celé to jede v slušném tempu, tak co víc chtít?

Need for Speed (2014)

nfs jsem sice nehrál, ale i tak se mi to sakra líbilo, akce střídá rychlost a naopak, akorát si říkám, proč sakra mi v paměti zůstala hlavně scéna s odchodem z práce

Neprůstřelný mnich (2003)

Tenhle film je dobrý. I pro to, že se nesnaží tvářit vážně, ale hlavně kvůli Stiflerovi, Chowovi, solidní akci a slušnému tempu s polu s řádným záporákem. Těch 48 procent na hodnocení nechápu, já v klidnu vypnul hlavu a slušně se bavil. Ale proto to taky bylo natočené ne?

Operace: Zlomený šíp (1996)

No, to je tak, když celý film fandíte posdle tvůrců záporné postavě, která je divákovi mnohem sympatičtější a cool než nezáživný hlavní hrdina.

Muž taiči (2013)

2 hvězdičky za akci( je opravdu slušná) a jedna za Nía záporákem, zbytek je na starou klišovitou belu

Grimm (2011) (seriál)

Každý kdo to shlédl alespoň do půle první série neměl šanci přestat. Seriál jako celek má sice pomalejší rozjezd, ale to vůbec nevadí. Postupně nás seznamuje se skrytým světem a příběhem, který se odehrává v pozadí. Postupná gradace je skvělá a já se nemůžu dočkat čtvrté série!