3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Nejsem moc příznivcem podobných seriálů, ale Donutil mě v tomto případě dost překvapil. Několik různých témat(některý se mi líbili více některé méně) -> 3 Příběhy , avšak z trošku jiného pohledu. Člověk se většinou u všech povídek dost pobaví, Donutil hraje poměrně důvěryhodně prostě co víc dodat.

Rychle a zběsile 2 (2003)

No vzhledem k tomu, že jsem viděl pětku i šestku tak mě 2 vůbec oproti posledním dvou dílům nebaví. Akce tam moc není, závodů je tam sice poměrně dost, ale stejně je to stupidní. Absence Vina Diesala je také velká rána na hodnocení. Nejslabší díl z celé série. 45%

Elita armády (2006)

Těžko říct, film nebyl ani nudnej ale nedá se říct že by to byla nějaká špička. Prostě takovej průměr, asi nebýt Van Damma tak na to ani nečumím.

Alvin a Chipmunkové 3 (2011) odpad!

Co to je sakra za pičovinu? Když je to okoukané a bez nápadů. Některé filmy by se měli utnout na 1. či druhém dílu a zachovat si nějakou čest. Bohužel, co mě ještě více trápí je, že je možné očekávat ještě 4 ba dokonce snad i 5.

Černý úsvit (2005)

Slabé dost slabé. Děj je nudný, pomalý. Postavy nesympatické, seagal taky ne nějaký extra výkon. Řekl bych že jeden z nejhorších seagalových filmů(každopádně kvalitou to nepřekoná patriota, tudíž musím dát 1 hvězdu)

Rychle a zběsile 6 (2013)

Film to byl špičkový, avšak už to není to rychle a zběsile jako 1 či 2. Za celý film byly snad jenom dva závody a ani ne moc pořádné. Ale tak co už, rychlá auta tam byly, akce tam také byla, je pravda že film byl dost často fakt nelogickej, ale s tím musel každý kdo si to pustil počítat. Nevím no, tento film není pro každýho, ale kdo má rád pořádnou a občas dost dementní akci tak je tento snímek pro něj jako dělaný. Už se moc těším na 7

Flicka 2 (2010)

Jedničku jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat. Podobné filmy nevyhledávám, ale v televizi nic jiného nedávali. Řekl bych, že tenhle film by asi nejvíce potěšil milovníka koní(kterých tam bylo víc než dost), nebo náctiletou puberťačku. Ani jedno z toho nejsem takže jsem si film asi patřičně nevychutnal. Každopádně jako film to není nudné, děj pěkně odsejpá, není to jako většina podobných filmů stupidní. Prostě, co si více přát. K dokonalosti to má ale stejně daleko. takže za 3 hvězdy.. A asi bych si to teď nějaký čas znova nepustil..

Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013)

Mno normálně bych na tuhle komedii ale nešel, ale chtěl jsem vidět co Tomáš Magnusek vyplodí. A musím říct, že to tak hrozné nebylo, jak jsem čekal. Vtipy? No občas vtipné ale občas i pokus vynutit u diváků nějakej smích. Docela divné na tomhle filmu byly ty přechody. Hodněkrát jsem si myslel že je konec a skočila tam nová scéna. Ale to je takovej detail. Neříkám, že je ten film nějakej blbej, budu si ho muset pustit ještě jednou aby se to do mě nějak vsáklo. Zatím hodnotím 3 hvězdy, z důvodu, že bastardi se mi líbili o trochu lépe(i přesto že Magnuskovi role učitele zabijáka nesedla tak jako jedlíka) Edit: Po dalším kouknutí jsem musel přehodnotit ze 3 na 1. Opravdu je to sračka, není na tom nic moc pozitivního, ale na odpad to stejnak nemá

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

O dost horší než 1, o dost méně logičtější, prostě velká sračka. Nevím co bych k tomu tak napsal

Scary Movie 5 (2013)

Tento film mě hrozně příjemně překvapil. Do kina jsem šel s očekáváním "jejiž to bude zase sračka", ovšem scary movie 5 není ani trochu sračka. Uznávám, že vtipy jsou vhodné pro puberťáky a dospělého člověka nemůžou snad tak pobavit, ale stejně, takhle mě nepobavil snad žádnej jinej díl ze série. A to beru jako plus. I přes to, že jsem většinu filmů na který to měla být parodie neviděl, tak stejně to bylo geniální. Nevím no co víc napsat. Podle mě nejlepší díl ze série scary movie