• Fantasy

Poolboy: Drowning Out the Fury (2011)

skutocna lahodka... :DDD intergalakticka picovina... :D narazky na stare akcne filmy a cely tento skvost bol aj tak ladeny, ze ho natocili v roku 1990... aj tie filmarske chyby :D cely projekt bol od zaciatku mysleny jak strasna haluz... a vsetci herci si toho boli vedomi... a aj to bolo vidiet... :D ked vyrastiem, chcem byt ako Kevin Sorbo :)

Hanna (2011)

myslim ze sa z toho dalo vymacknut viac... ku koncu ma to nudilo, samotna idea bola dost fantaskna... preto si myslim ze uz ked tam dali teenagerku zabijaka, ktora je geneticky vylepsena, tak mohli dat aj lepsie akcne sceny.... nahanacky na autach, viac krvi, vybuchy... tento film sa kultom rozhodne nestane

Velkej biják (2007)

neuveritelna picovina... ale zabavil som sa... a hodnotim vysoko... myslite si o mne co chcete :P vypichnem - naha zena, ktora vybehne zo skrine, carmen electra ako mystic, carradine... krasne zhodili kroniky narnie (bolo to treba) aj x-men a da vinci kod, plus dalsie nechutne veci ....a strasne sa mi paci Susanne... fakt pekna cokoladka. cize tak :) a ano obcvas si libujem v zlych filmoch

Jonah Hex (2010)

davam 3 hviezdicky.... mohlo to byt prepracovanejsie.... ten scenar a dej.... ale efekty boli fajn... aj hlasky... ale odpad to neni, len bohuzial druhy krat to pozerat nebudem lebo nie je dovod.

Zrození naděje (2009)

bolo to uzasne... a nadherne... hodnotim vysoko preto, lebo mam abstak na dobru fantasy.... a tento film ma ciastocne uspokojil... je to amatersky film, obdivujem tvorcov a nemam ani slova kritiky. ( vsimli ste si, ze stromy v scene predtym nez zomrel arathorn boli pokryte kresbami a vyrytymi pismenami? :) ) ... este raz , bolo to realne dobre... aj dej, efekty. bitka ako serm bol naozaj na urovni. A teraz mi neda si rypnut... ked amateri dokazu urobit taketo nieco, preco hollywood toci fantasy sracky stale? moze mi to niekto vysvetlit?

Underworld: Probuzení (2012)

som sklamany z toho, rychly spad... take nedomrdane by som to oznacil... kate bola fajn, aj ta jej rozkosna dcerenka (ak ste videli jej matku pochopite), aj triky sa dali... ale kurva ... kto mi vysvetli preco to malo pojebanych 85 minut namiesto 120? to nemali prachy na to alebo co? .... vyzera to ze to bude mat pokracovanie tak snad v kine to bude lepsi dojem mat.

Lov na Gluma (2009)

velmi sa mi to pacilo... nad nedostatkami zatvaram oci, bolo nadherne... a citujuc cervenaka, azda naozaj stojime na prahu novej ery fanusikovskych filmov...

Piráti (2005)

film bol ohromne zabavny a na pornofilm aj dobry. Najskor nedostatky - hlupucke dialogy, herecky talent a silikony... tie mi vadili najviac. Pozitiva - slusny herecky vykon hlavneho hrdinu, velka davka humoru aj ironie, namet Piratov z karibiku aj Indiana Jones, a najvacsia bomba boli rekvizity a kostymy, s tym sa naozaj tvorcovia vyhrali. celkovo tak film posobi dobry dojmom, rozhodne nie lacny... Odporucam kazdemu, ale pozor ! je to pornofilm.. dufam ze trend takychto kvalitnych pornofilmov bude pokracovat... a idem si stiahnut pokracovanie :P

Svět zítřka (2004)

keby ten dej nebol uplne blby... dal by som mu sto percent.... takto ma iba 80 ... vyborna atmosfera... aj kulisy... citil som tam Langov metropolis... dobre retro... :)

Bitch Slap (2009)

zabavil som sa, ako nahoty tam mohlo byt viac... (nebola tam ziadna) proste nahe zeny.. a nie zabery na dekolty.... na druhej strane bolo akcne a napinave, dokonca aj dejove zvraty ktore ma dost prekvapili.... a najlepsi boli niektori herci - hral tam hercules, iolaos... a xena s gabrielle v roli mnisok... uzasne :D