2-Xtreme

Springwood Slasher

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 7.2.2018  21:10

Mozno to je dejovo kostrbate atd. Prepojenie s prvym Cloverfieldom usmevne, ale stale je to lepsie nez Alien: Covenant.

• 9.1.2018  11:52

• 1.1.2018  19:11
    Pokoj (2003)

Vďaka ti James Franco, že kvôli tvojmu filmu The Disaster Artist (na ktorý som sa strašne tešil ešte pred pozretím The Room) som mohol vidieť tento skvost. Príbeh neopetovanej lásky ako od Shakespearea. Tommy Wiseau je diabol. To čo dokázal je až neuveriteľné, alebo inak napísané... proste celé zle až je to dobré. Bavil som sa ako už dlho nie. Guilty pleasure ako prasa.

• 18.9.2017  17:17
    Nemilovaní (2017)

Najlepší európsky film za posledný rok. Všetko dokonalé.

• 18.9.2017  17:15

Nie až tak šokujúce ako sa môže zdať. Nejde nespomenúť si na Hanekeho. Záver dokonale knokautoval celé kino. Myslím, že treba vidieť.

• 18.9.2017  17:13

Hélène Cattet a Bruno Forzani dozreli. Už to nie len fetišistický zhluk záberov. Toto má už dej, dokonale doplnený svojím trademarkom, ktorý si nikde ako v kine neužijete. Opäť drsné, snové až hororové, no tentokát majú hlavné slovo strelné zbrane, ktoré vás rozstrieľajú.

• 18.9.2017  17:07
    Dobrý časy (2017)

Pattinson opäť čítal scenár a vyšlo to. Strhujúca nočná jazda.

• 18.9.2017  16:58

Toto nemohol nikto myslieť vážne. A chvalabohu ani nemyslel. Smutné je aj to, že sám režisér nevedel čo točí a ešte sa s tým na diskusii prizná. Neuveriteľné

• 18.9.2017  16:55

Presne pre toto mám rád európske filmy.

• 18.9.2017  16:54

Točiť film sám o sebe? :D a pritom takýto.

• 18.9.2017  16:52

Ten film v ktorom forma vyhráva nad obsahom. Nebytí toho ako to je spravené, to stratí tú údernosť a išlo by o obyčajný film. Takto treba skloniť hlavu pred tvorcami a užiť si to, obzvlášť na veľkom plátne. Hudba vynikajúca.

• 18.9.2017  16:48
    Mír s vámi (2016)

Dosť dôležitá téma, ktorá sa u nás v médiách moc neukazuje. Prečo? Páni Z EU vedia a my slovenský pätolízači tiež. Režisér sympaťák, bolo vidno, že ide o jeho srdcovú tému... no chýbajú skúsenosti. Držím palce do daľšej tvorby.

• 27.6.2017  07:52

Toto nema s Twin Peaksom nic spolocne. Zial, je to pravda. Nikdy ma nezaujimali surealisticke vyjavy Davida Lyncha (Eraserheada som doteraz nevidel) a mam rad skor tie jeho uletene veci ako Lost Highway ci Hullholand Dr. Pozerat sa na Kyle MacLachlana ma doslova boli a pomaly mi zacina cely tento return liezt na nervy. Do toho 7-ho dielu sa striedali dobre casti s tymi horsimi, ale toto je moc. Dufam, ze z toho niekedy bude ten slubovany novy Twin Peaks.

• 18.5.2017  21:53

Tupé postavy? Máme. Nezaujímavé prostredie? Máme. Žiadny dej? Máme. Votrelec? Máme a asi aj dvoch. Ach jaj. Akože velikánske sklamanie. Stvoriteľ Aliena Ridley zabudol o čom Alien je a táto evolúcia mu vôbec nevyšla. Danny McBride potešil no všetko ostatné je ako z rýchlika, bez štipky niečoho čo by dávalo zmysel či význam... na zodpovedanie otázok z Promethea tiež treba zabudnúť. Konanie postáv ani nedokážem okomentovať. Pri homo scéne Fassbendera som až okoktavel. Záverečný súboj s alienom? Toto vypni, tamto zapni, teraz pusti a hla done, dáme highfive.. OMG. a po naskočení záverečných titulkov som ostal ako obarený a s otvorenými ústami sa pýtal sám seba či sa posledné dve hodiny naozaj stali. A to mám rád Alien ságu. 40%

• 3.3.2017  09:49

Áno je to pecka a nebojím sa tomu napariť 90%. Konečne komiksový film pre dospelých a nie pre decká. Tu sa nebudete pozerať na cgi bordel, kde letí, letí všetko letí, čo (ani nemá) krídla, všetko letí. Proste žiadny marvel eye-candy bez hlavy a päty. Logan JE najlepší film z X-menovskej série a jeden z top filmov žánru. Po The Dark Knight (´08), Watchmenoch (´09) tu je Old Man Logan (´17). Drsná jazda naprieč postapo krajinou ako vytrhnutá z hry The Last of Us, plná poriadneho násilia a krvi, ktorú si fanda wolverinskych drápov prial toľké roky. Všetko sa to podarilo až pri rozlúčke dvoch najikonickejších postáv série a že sa to sakra podarilo. Film uspeje hneď na niekoľkých poliach žánrov, keďže vedľa krvavej akcie, tu máme hlavne drámu kde sa postavy pozerajú do minulosti a rekapitulujú svoj život vo svete kde nikto mutantov nechcel a nechce. Ale pozor(!), kinokomerčnýfanda slintajúci z povrchných komiksov bude frflať a neprecíti to o čo tvorcom išlo. Pomyselné žezlo sa posúva a ja verím, že nabudúce budem rovnako nadšený. Logan ide až na kosť a dno svojich síl.

• 5.2.2017  09:36
    Yoga Hosers (2016)

Je smutné pozerať kam sa uberá kariéra tohto kedysi skvelého režiséra Kevina Smitha. Tusk bol aspoň pozerateľný, ale Yoga Hosers je tažká sračka.

• 5.2.2017  09:32

No, škoda, že tu už nehrala Renée Zellweger. Možno by to dopadlo lepšie.

• 5.1.2017  20:36
    Pasažéři (2016)

Verím, že scenár mal dokopy 5 viet.

• 23.12.2016  21:26

Dokument, ktorý nie je o vysokohorských nosičoch, ale o ľuďoch, ktorý sa nimi rozhodli byt. Ona ta príroda a Tatry všeobecne sú nádherne a milujem ich a aj preto som sa na Slobodu pod nákladom tešil. Žiaľ, realita je iná. Nedostal som nič o vysokohorských nosičoch, ale osudy a myšlienky par ľudí, ktorí tuto prácu robia. Žiadne ''zákulisne infošky", dych vyrážajúce zaujímavosti ..nič. Barabáš ma opäť sklamal a ukázal, že Suri nebola náhoda. On proste nemá vlastný rukopis a do svojich dokumentov nevie vložiť svoj podpis. Z textovej premisy na dokument som cítil viac než z dokumentu samotného. Chýba tomu forma a srdce.

• 14.11.2016  13:37

Ešte väčšia volovina než prvý diel a žiaľ v tom zlom slova zmysle. Trápnosť nad úbohosť. Trpel som.

• 9.10.2016  16:48
    31 (2016)

Jednoznačne najslabší Rob Zombie. 4/10

• 14.9.2016  09:36

Woody prijemne prekvapil skvelou atmlsferou. [11. MFF Cinematik 2016]

• 24.8.2016  20:40

Srať na hate z moviezone ci rottentomatoes, toto nie je Due Date. Todd Phillips natočil ďalšiu vydarenú komédiu. Prirovnávačky k Wolf of Wall Street ci The hangover nechápem (načo?). War Dogs nie sú a myslím si, že ani nechceli byť jedným z týchto filmov. Nič originálne či svetaborné, ale zábavná a má to sympaťáka Milesa Tellera a frajera Jonaha Hilla, ktorý si tu jazdu užívajú... tak ako ja v kine. Bradley Cooper zbytočný.

• 12.8.2016  07:44

Za snahu spravit nieco take davam 70%. Vyborny napad.

• 4.8.2016  09:51
    Mr. Robot - Série 2 (série) (2016)

Fight Club without fight

• 31.7.2016  20:22
    Jako ty (2015)

The Island Reborn

• 3.4.2016  19:53

Vždy som mal rád komixové filmy. A dokonca ich velmi rad nadhodnotim ked sa mi pacia napr. Sucker Punch od Snydera. Bavilo ma to aj ked som vedel ze to je somarina. Watchmeni su pre mna stale top medzi komixami. Od BvS som az tak neocakaval..popravde uz trailery hlasili moc digibordelu..no tesil som sa na tu temnu stranku filmu a hlave ze to nebude ako kazda tuctova marvelovka..vtipne. I ked ma film 150min, ubehol v pohode, nenudil, zabavil, ale nepriniesol do sveta komixu nic nove(okrem super noveho batmana) a zial Snyder film neukociroval a postupne sa mu rozpadal pod rukami. Vzdy clovek ocakaval co asi bude v dalsej scene pretoze vedel, ze tam musi byt to a to. Prva polovica filmu sa snazila vysvetlovat a otvarat dvierka tomu co ma prist.. suboj BaS..napriek tomu ze vo filme islo cely cas o Lexa :) potom prisla na rad poctiva akcna zabava bez zaujimavejsieho prvku..nejakej sceny ktora sa mi zaryje do hlavy. Film podla sablony ktoru divak dostal v traileroch. Neurazi..davam tak 7/10 ale DC oproti dobrym marvelovkam (cpt. Amerika) zatial taha za kratsi koniec. Verim, ze solo noveho Batmana to vykompenzuje. Chceli vo filme vsetko a ani pri 150min stopazi to tam nedokazali narvat tak aby to nebolo len z rychliku. Nadpriemerny film na ktory casom zabudem(par scen s Batmanom si asi zapamatam) ako na Man of Steel..a ten sa mi pacil viacej..ale uz ani neviem o com bol.

• 23.3.2016  09:04

Najlepší slovenský film od Nvotovej Muziky (2007). Výborné prenesenie horúceho leta ´92 do chladnej Jari ´16. Dobové autá, budovy, kulisy, oblečenie.. toto všetko pôsobilo prirodzene a veril som všetkému čo som videl. Dobrá akcia a akčnejšie scény, napätie počas celého filmu, zaujímavá kamera, ktorá sa nebála experimentovať a mať drsný hollywoodsky look a tá hudba.. toto sa naozaj podarilo. Herecky nie je čo vytknúť. 90%

• 10.3.2016  14:20
    Ave, Caesar! (2016)

Najslabší Coenovci od filmu Intolerable Cruelty (2003). Clooney bol fajn + pár vtipných momentov, no inak je to moooc nudné a zdĺhavé. Chaning Tatum scéna over the top.

• 1.3.2016  11:09
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Will a Jada na hanbu sveta :) Mad Max: All you can catch, Rocky Balboa dostal K.O. aka No Sly, No Hardy :/ Spectre naj hudba?! Iñárritu back to back, A ozaj.. aj Leo to dal :P a dal to jak pan! Spotlight? A ved moze byt :) Tolko tohtorocne tematicke oscary (riesit rasizmus cely vecer je moc)

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15