Café society (2016)

Woody prijemne prekvapil skvelou atmlsferou. [11. MFF Cinematik 2016]

Týpci a zbraně (2016)

Srať na hate z moviezone ci rottentomatoes, toto nie je Due Date. Todd Phillips natočil ďalšiu vydarenú komédiu. Prirovnávačky k Wolf of Wall Street ci The hangover nechápem (načo?). War Dogs nie sú a myslím si, že ani nechceli byť jedným z týchto filmov. Nič originálne či svetaborné, ale zábavná a má to sympaťáka Milesa Tellera a frajera Jonaha Hilla, ktorý si tu jazdu užívajú... tak ako ja v kine. Bradley Cooper zbytočný.

Jako ty (2015)

The Island Reborn

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Vždy som mal rád komixové filmy. A dokonca ich velmi rad nadhodnotim ked sa mi pacia napr. Sucker Punch od Snydera. Bavilo ma to aj ked som vedel ze to je somarina. Watchmeni su pre mna stale top medzi komixami. Od BvS som az tak neocakaval..popravde uz trailery hlasili moc digibordelu..no tesil som sa na tu temnu stranku filmu a hlave ze to nebude ako kazda tuctova marvelovka..vtipne. I ked ma film 150min, ubehol v pohode, nenudil, zabavil, ale nepriniesol do sveta komixu nic nove(okrem super noveho batmana) a zial Snyder film neukociroval a postupne sa mu rozpadal pod rukami. Vzdy clovek ocakaval co asi bude v dalsej scene pretoze vedel, ze tam musi byt to a to. Prva polovica filmu sa snazila vysvetlovat a otvarat dvierka tomu co ma prist.. suboj BaS..napriek tomu ze vo filme islo cely cas o Lexa :) potom prisla na rad poctiva akcna zabava bez zaujimavejsieho prvku..nejakej sceny ktora sa mi zaryje do hlavy. Film podla sablony ktoru divak dostal v traileroch. Neurazi..davam tak 7/10 ale DC oproti dobrym marvelovkam (cpt. Amerika) zatial taha za kratsi koniec. Verim, ze solo noveho Batmana to vykompenzuje. Chceli vo filme vsetko a ani pri 150min stopazi to tam nedokazali narvat tak aby to nebolo len z rychliku. Nadpriemerny film na ktory casom zabudem(par scen s Batmanom si asi zapamatam) ako na Man of Steel..a ten sa mi pacil viacej..ale uz ani neviem o com bol.

Rudý kapitán (2016)

Najlepší slovenský film od Nvotovej Muziky (2007). Výborné prenesenie horúceho leta ´92 do chladnej Jari ´16. Dobové autá, budovy, kulisy, oblečenie.. toto všetko pôsobilo prirodzene a veril som všetkému čo som videl. Dobrá akcia a akčnejšie scény, napätie počas celého filmu, zaujímavá kamera, ktorá sa nebála experimentovať a mať drsný hollywoodsky look a tá hudba.. toto sa naozaj podarilo. Herecky nie je čo vytknúť. 90%

Ave, Caesar! (2016)

Najslabší Coenovci od filmu Intolerable Cruelty (2003). Clooney bol fajn + pár vtipných momentov, no inak je to moooc nudné a zdĺhavé. Chaning Tatum scéna over the top.

Oscar 2016 (2016) (pořad)

Will a Jada na hanbu sveta :) Mad Max: All you can catch, Rocky Balboa dostal K.O. aka No Sly, No Hardy :/ Spectre naj hudba?! Iñárritu back to back, A ozaj.. aj Leo to dal :P a dal to jak pan! Spotlight? A ved moze byt :) Tolko tohtorocne tematicke oscary (riesit rasizmus cely vecer je moc)

Saulův syn (2015)

- zo zákulisia koncentračného táboru