Pásky z Nagana (2018)

tak tohle nevymyslíš, to musí napsat život sám. Jsem moc rád, že jsem zažil tento sportovní milník, viděl jsem mnoho dokumentů o naganu, ale toto bylo prostě nejvíc ... Petr Freedom, kruh se uzavírá :) 5* kandidát na nej snímek ČSFD v žebříčku!

Prokletý ostrov (2010)

Filmová lahůdka z roku 2010, kterou jsem si vychutnal až letos, kterou jsem málem po hodině vypnul a kterou musím hodnotit 5* vzhledem k závěrečnému vyvrcholení a herectví Pana herce DiCapria, bude shlédnuto ještě jednou.

Policajt nebo rošťák (1979)

tak na tohle už koukám od mládí, a stále mě to neomrzelo, jojo "Časy jsou zlé, Kamile" :-) .. Profesionál, Policajt nebo rošťák, Veselé Velikonoce, Samotář, atd. atd. atd. atd. .. 5*

Den nezávislosti (1996)

klasika, první film, na který jsem se nedostal v kině skrz vyprodané představení ... 5*

Mladé pušky (1988)

Emilio Estevez = Billy Kid = exceletní výkon a filmeček taky stál za to 5* jeden z prvních filmů viděných po revoluci, vzpomínka na mládí

Padesátka (2015)

Kino plné, smíchu plno, příjemně stráveny večer u příjemného filmečku .. asi bych dal 3, ale vzhledem k tomu, že je tu plno odpadů a z toho 50% těch odpadářů to ani nevidělo a hned to automaticky hodnotí jak hodnotí, tak dam 4*

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

první tři, čtyři série exkluzivní, pak už to jde trošku do extrémů, ale pořád si seriál drží jakousi štábní kulturu a styl až do konce ... zvláštní to ulice, ta Wisteria Lane :-)

Duch (1990)

Neuvěřitelný mix romantiky, napětí a humoru, který nikdy neomrzí .. jeden z nejúžasnějších a mých nejoblíbenějších filmů s krásnou Demi Moore a skvěle hrající Whoopi Goldberg = zasloužený oskar!

Šílený Max (1979)

Velmi povedený pozvolný rozjezd jedné šílené série (nyný již o čtyřech úžasných dílech)... prvních 10 minut je kultovní záležitost :) "jsem sebevražedný stroj se střikováním paliva, jsem skvělý, jsem nejlepší, jsem jednička, jsem noční jezdec" .. 5*