Mission: Impossible III (2006)

nemohu si pomoci, ale první díl byl prostě nejlepší, druhý jsem po skoro hodině vypl, .. dal jsem poté na zdejší hodnocení a koukl na trojku, ale to mi přišlo prostě až moc cool .. ne, ne, prostě ne :-( nezachránila to ani krasavice Maggie Q

Ďábel nosí Pradu (2006)

nemám v lásce romantické komedie, nesleduji módu, ale ten film byl tak svěží a svižný s výbornými výkony herců (především M.Streep a S.Tucci) .. abych zvedl procenta ... 5*

Ve stínu (2012)

po filmařské stránce => po dlouhé době lahůdka v tuzemském podání a jak Trojana zrovna nemusím, tak .. 5*

Apocalypto (2006)

film, který se pozvolna rozjíždí, až nabere rychlost "Šinkansenu" a vy z něj nechcete vystoupit, opět jedinečný a nezapomenutelný filmeček, Mel Gibson se s tím příliš nepáral ... úžasné ... 5* .. možná Jaguár mohl dostat o šíp méně :)

Flashdance (1983)

4* .. pro vylepšení % dávám 5* .. nechápu komentáře typu "otřesná hudba 80tých let" .. tak je to hudební film z roku 1983, tak se na to vy kréténi nedívejte, .. moc pěkný romanticko-hudební film o dívce, která si jde za svým snem a to vše vyplněno úžesnými hity 80tých let, tak jak to v muzikálech bývá, že :) .. navíc to Jennifer Beals neskutečně slušelo

Street Kings (2008)

při sobotním deštivém dopoledni jsem se rozhodl pustit si nějaký nenáročný film, Street Kings k tomu ideálně pasoval, staré otřepané klišé zemře parťák, vy jste obviněn a všechno dobře dopadne k tomu přímo vyzývá. Ano ve skutečnosti je ten film přesně o tom, ... ale dostanete to v mnohem zajímavějším balíčku, navíc s obalem vynikajích hereckých výkonů a bonusem zatraceně propracovaného scénáře .. 5*

Vinaři (2014) (seriál)

no ještě uvidíme co se z toho vyklube, ... 2 hvězdy, za Terezu Kostkovou 3*

Odplata (1999)

tak tuto lahůdku si mohu pouštět stále dokola ... 5*

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

neviděl jsem snad 15 let, jen jsem si pamatoval, že se jednalo o výjimečný film,...při nedávném dalším shlédnutí jsem se dlouho "držel za hlavu" cože to dělá v první desítce, ale postupně mi to docházelo .. gradující show Jacka Nicholsona a Louise Fletcherová, končící .. nebudu prozrazovat .. 5*