Pěsti ve tmě (1986)

Vynikají, jeden z mála "sportovních" (ale nakonec nešlo ani tak o sport) českých filmů s Markem Vašutem tak, jak ho všichni známe = težko tonážní "frajírek" v jeho životní roli a s mnoha dalšími výbornými herci v rolích vedlejších. Vilda Jakub ukázal, že má srdce na správním místě a to i přes temnou dobu konce 30tých let, ze kterých běhá mráz po zádech. Skutečná perla české kinematografie!

Protektor (2009)

nemám rád "prázdné" filmy, které na vás nezanechají pořádnou stopu, tady už si za týden nevzpomenu o čem ten film vlastně film a v podstatě jsem čekal až to skončí, nuda, bez napětí

U mě dobrý (2008)

po pravdě se přiznám, že jsem to napoprvé po 25 minutách vypnul, ale tentokrát jsem překonal úvodní, nudnou, pasáž filmu a nakonec jsem byl mile překvapen, Bolek je prostě borec!!!

Přání smrti (1974)

velmi povedené dílko s neobvyklou pointou, které není tou nudnou klasikou = chuť pomsty, najít vraha či násilníka, zabít jej z očí do očí atd., ne ne, děj probíhá a dopadne trošičku jinak ... klasika ve svém žánru 5*

Pražské jaro 1968 (2008) (TV film)

solidní, vysvětlitelné a přehledné zpracování jedné šťastné (reformy) a zároveň nešťastné (vpád vojsk) kapitoly našich dějin ... ať mír dál zůstává s touto krajinou!!!

Rudé horko (1988)

není to úplná pecka, spíš bych řekl, že to spadá to kategorie béčkových akčňáků, přesto film neurazí a na odpoledne slušná oddychovka narozdíl od některých současných akčních nesmyslů

Pistolníci (1993)

klasika 90-tých let, film má spád, stále nějaká akce + hecovaní obou hlavních hrdinů, prostě srdcovka, kterou si můžete pouštět stále dokola a neomrzí :-)

8. míle (2002)

Film, který si na nic nehraje a servíruje nám skutečný Detroit a Ameriku takovou, jaká je včetně vykreslení určité komunity, kde se každý snaží žít svým snem, i když ve většině případů sen a přání zůstanou sny a přáními.. Velmi pozitivně lze hodnotit herecký výkon Eminema.

Suplent (1996)

velice slušné béčko 90tých let!!!