• Pornografický

Action Hero (2014)

Špatné zkušenosti Briana Thompsona z natáčení s akčními hvězdami promítnuté do karikaturního mixu všech egoistických akčních hvězd s bizarním My Name is Bruce prostředím, která dopadla všelijak, jen ne dostatečně vtipně, nebo přesahově. Myšlenka se tam nějak utopila a divák se moří nudou. Míň záště a tlačení na pilu to chtělo. Ironií je, že Van Damme se svým prezentováním v Legenda Van Damme vypořádal s ústřední ideou ztvárnění hlavní postavy tohohle filmu dříve a mnohem lépe ve své reality show a to mu nešlo ani o karikaturu, jen prostě nedokázal nebýt sám sebou. :D

Agenti dementi (2003) odpad!

Pane Bože (omlouvám se křesťanům, už to neudělám.) je to ta nejhorší, nejstupidnější, nejtrapnější a nejnenormálnější komedie všech dob (vlastně co jsem viděl). Používá vtipy které se omrzely a jsou staré jako samo lidstvo. Žádný film mě nezklamal jako tenhle. Prostě odpad. Doporučují opravdovým cvokům...

Agent v sukni 2 (2006)

Mnohem slabší, než první díl, ani Martin Lawrence už není tak vtipný.

Agent WC 40 (1996)

Pár scén je sice vtipných (s Culkinem extra), ale i tak je to to nejslabší co jsem s Leslie Nielsenem viděl.

Ajťáci (2006) (seriál)

Jen málo věcí pocházející z Anglie se mi zalíbí (jen Iron Maiden, seriál The Office a Mr. Bean). Ale tohle se opravdu povedlo. Skvělý zábavný seriál netradičně z Anglie.

Akta X - Film (1998)

Celovečerní film podle mě seriálu celkem pomohl.

Alf (1986) (seriál)

To nejlepší co dávali v bedně, když jsem byl malý. Tohohle chlupáče z planety Melmek mám nejradši!

Ali G Indahouse - Film (2002)

Sacha Baron Cohen válí, je to šílené, vtipné a můžete na to koukat do zblbnutí, potěší i Martin Freeman z The Office, ikdyž hraje buznu...

Andula vyhrála (1938)

Českou tvorbu moc nemusím, ale musím uznat, že to byla slušná komedie, která nám ukazuje velmi vtipného Hugo Haase, že současný český film se nevyrovná ani šíšce (jak nám Haas demonstroval) a že holky v 30-40 letech byly dost nadržené. Jo a musím vyzdvihnout i Tondu s kajakem (ikdyž jak tak přemýšlím, on ho ani chudák nedostal!)