Hands of Death (1987)

Tentokrát Godfrey se dokázal ubránit tomu aby film nepojmenoval Ninja a něco a daří se no,ale to neznamená,ýe zapomněl na svojeho oblíbence Richarda Harrisona.

Ninja Kill (1987)

Za jak krátkou dobu co se potkali Richard Harrison,Bruce Stallion a Godfrey Ho natočit tolik akčních filmů s tématikou ninjů a kolikrát to ani nedávalo smysl a ninjové byly ve filmu jen otravnou zbytečností. V tomto filmu se jedná o Godfreyho čistý průměr.

Ninja: Den zúčtování (1988)

Co se dá dělat,Richard Harrison se stal neodmysiletně oblíbeným hercem Godfrey Ho a nebo o Richarda nikdo nestál tak bral samé leciné nabídky,ale daří se mu dobře. Boje nepostrádají choregrafii,stejně i děj je nějak sešit do sebe místy hluchými nebo nudnými chvilkamy,ale takové skvosty prostě musím hodnotit tak vysokým hodncením,no co se dá dělat.

Lov na ninju (1986)

Jméno režiséra a hlavního herce mluví za vše. Další pecička s ninja,Richard hraje jak umí.

Železné srdce (1992)

Herecké výkony mizerné,choreografie pod úrovní,stopáž soubojů minimální jaký jsem viděl. Richard Norton sice ve filmu hraje,ale buď sedí a nebo stojí a mluví,nikterak se nepohybuje a v závěru není s ním žádná rvačka a je mu useknuta hlava hlavním hrdinou,který jednoduchými chvaty likviduje všechny soupeře a Bolo "Skála" Yeung od něj dostane nakládačku a vypadá tak,že se vůbec neumí prát. Trailer k filmu je nabitý krátkými ukázky z bojových scén a je v něm zmiňováno od koho je film. Od Roberta Clouse,režiséra filmu Drak přichází s Brucem Lee. To je sice pravda,ale tady se moc akčního filmu nedočkáme. Tak proč dávám tři hvězdičky? Je to poslední film Roberta Clouse a před tím natočil China Obrien 1,2 a tyhle filmy se Cynthí Rotrock jsou opravdu skvělé. Tak jedna hvězdička je za režiséra a jeho dva předchozí filmy,ale jiných skvělých pecek. Jinak by to bylo za dvě hvězdičky.

Monstrum z jeskyně stínů (1959)

Některé filmy nemůžou mít vysokoé hodnocení,protože si ho ani neslooží. Horor to není,spíš jen hodinu sledujeme lupiče,kteří přemýšlí,jeden tam střílí a je vyděšený,místo toho,aby jim odpověděl,řekne,že nic neviděl. Film měl velký potenciál a nápad,ale režisér neuměl točit,pavouk nevím jestli je to pavouk,ale,že by se pohyboval ve sněhu a v horách,no nevím.

Netvor přichází (1956)

Poslední díl se dá ještě srovnat s předchozíma dvěma díly,je to napínavé,akční ve svém žánru a příšera neztratila nic ze svého půvabu.

Octaman (1971)

Na chobotnicovém muži mě nejvíc bavila jeho maska,která byla opravdu dobrá,vyděsila mě a zdála se mi fakt hnusná. Dobrá scéna je s tím ohněm,nevím jestli tehdy umřel hned tím,že mu bylo horko. Možná,že by se to zdáleně dalo přirovnat k Msta přichází z močálu. Taky,když se pustí do zabijení,tak to stojí za to,je zamilovaný,prochází se po horkém dni.

Aligátoří lidé (1959)

Takové staré filmy mají ten největší problém masky. Krokodýl člověk jen chodí a zvedá ruce,maska se nijak nepohybuje a,že to začínalo dobře.