3 dny na zabití (2014)

Co na to říct, na začátku jsem si říkal super další alkoholik s nádorem velikosti mexického dolaru.Bude padouchy řezat jak vietnamský kuchař sushi v Japonské restauraci.Jak já se mýlil. Přišla mamka, a pak to nejhorší, dcerka.Škoda že, mu při tom tuberáckém kašli neselhala pistole a tu opici v záchvatu nezastřelil.Agentka která se chová jako šlapka(samozřejmě ta nejlacinější) i když úplně mimo, jedná totiž s agentem a ten ví že je agentka.No hovadin tam je plný pytel, a hrnec navíc.Abych to úplně nezhanil tak jsem se i párkrát zasmál.Škoda že se film nedržel akčního scénáře s trochou vtipu.Takhle s toho vznikl film u kterého na konci spíše pobrečíte nad ztrátou času.

Knězovy děti (2013)

Jiné by to bylo, dobré by to bylo taky.Komedie ani náhodou.Pustil jsem to po dni plném debilních zážitků, s tím že si u toho odpočinu a moje bránice se bude trhat v základech.Bohužel jsem šel spát ještě ve větší depresi, ale mám pocit že kdybych to pustil jindy černý humor bych určitě ocenil, výraz kněze k nezaplacení.

New Kids Turbo (2010)

Neuvěřitelnej mazec ,má to koule,je to šílený,tolik magorů pohromadě jsem dlouho neviděl.Naprostá paráda.

Pařba v Bangkoku (2011)

Nějak jsem s toho na rozpacích,pustil jsem si tenhle film protože prostě momentálně jiný nebyl.Příběh je docela v pohodě a kdo zažil pořádnou pařbu tak se polovině věcí ani nediví,jenom mi tam prostě nebyl nikdo sympatický.

Mezi vlky (2011)

Popravdě nic jsem od toho nečekal a ani nedostal.Vlastně jsem měl docela problém to dokoukat.Příběh byl naprosto nedůvěryhodný,v době pořadů o přežití či o zvířeně strašně přitažené za vlasy.Zajímalo by mě jak se kruci dostaly ty vlci na druhou stranu propasti,že by létající veverky?Ach jo film o ničem..

Východní přísliby (2007)

Bylo to hutné jako nejhustší sirup a občas se mi z toho scvrkly koule do velikosti hrášku.Opravdu dobře zpracované téma,nevím proč, ale působilo to občas tak nějak opravdově.Jsou tam malé mezery, ale atmosféra naprosto parádní.

Čtyři lvi (2010)

Velmi výbušný humor,konečně někdo po dlouhé době natočil něco, kde slova lítají tak jak se myslí a nebalí se do úhledného balíčku trapných narážek, s čehož pak vznikne jen slovní průjem.A myslím, že i tak byl scénář proškrtaný mohlo se ještě přitvrdit.Ale každopádně jsem se královsky bavil paráda.

Resident Evil: Zánik (2007)

Resident má své silné i slabé díly,tenhle patřil k nejsilnějším.Myslím, že podvědomě bych chtěl být jeden s přeživších a bez platební karty nakupovat v obchodech , nebo na benzínkách. Pokud by byla volná chvíle, ustřelovat nemrtvým květáky.

Těžká váha (2005)

K tomuhle filmu jsem se chystal velmi dlouho, tak dlouho až mě předběhla televize která ho odvysílala a já ho tedy viděl v ní.Z různých recenzí a komentářů jsem tušil, že to bude paráda a taky že byla.Skvěle natočený snímek po kterém má člověk zrovna chut udělat něco se svým životem(bohužel to mi vydrželo jen deset minut).Herecká symfonie a silný pravdivý příběh.

Bílý Elephant (2011)

Bylo to takové nějaké zmatené.Jako by tvůrci nevěděly co vlastně sami chtějí.Čekal jsem,že poslední záběr bude hlavní hrdina ve svěrací kazajce a popravdě pak by to asi dávalo větší smysl.Ale ne nebudu zas tolik rýpat koukat se na to docela dalo,takže slabší průměr.