P.K. (2014)

Kdyby mi někdo řekl před rokem že, budu koukat na Indický točkolotoč a hýkat smíchy či slintat blahem.Upravil bych mu kalhoty velice hlubokým zářezem. Já prostě nemůžu jinak než dát za pět. Film je tak krásně jiný,pozitivní a.. no prostě asi začínám hnědnout.

Boj sněžného pluhu s mafií (2014)

Přemýšlel jsem u toho, jak bych se asi zachoval já. A musím říct že, pokud by se něco takového, nedej cihla stalo budu rád, když mi povislé koule tohohle dědy budou přirozenou inspirací. Bylo to na severský film dost zdlouhavé,ale zachovalo si to jeho syrovost.

Noc oživlých protinožců (2014)

Ještě to chtělo trošku zatlačit na scénář, jinak krásný zombie film, využití rychlých i pomalých "zombíků", a dalších nových nápadů bylo skvělé.Kdo má rád tenhle žánr bude spokojený.

Hlasy (2014)

Brát či nebrat, to je oč tu běží. A v tomhle případě nebrat znamená zábavu a naopak. Film je ujetý jak nepodložený trabant v kopci. Vtipy střídá mrazení a husí kůže. Zařadil bych ho do kategorie Psycho s prvky černého humoru.

Juan de los Muertos (2011)

Poprvé jsem se setkal s Kubánským filmem a můžu směle tvrdit, že něco tak kulervoucího jsem ještě neměl tu čest vidět.

Miluj souseda svého (2014)

Komedie, rozhodně ne. Nebýt Billa, byl by celý příběh mimo jak pejzácká kletba. (vážně musí cpát náboženství všude?).Neodpustitelné je jak moc prošvihly komediální talent" Ajtáka". Nedokážu tomu odpustit prvoplánové dojáky, mířené na Hamburgrojedy, které filmu ubraly a to velmi, na kvalitě. Ale, protože mám slabost pro lovce duchů který ve filmu prostě zářil, zaslouží si film slabé tři.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Nic blbějšího už jsem dlouho neviděl. V tom se shodnu s názvem filmu. A přitom jsem se na tenhle film těšil. V prvním díle totiž bylo vidět, že film herce baví a "gumovýmu" ksichtu Jima se prostě nedalo nesmát. Ovšem časy projímadel, sněžných sov a koulovaček jsou nenávratně pryč. A já snažně prosím, další díl už ne...

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Mám rád tuhle ságu, byl jsem na půlnočních premiérách na každou jednu z nich. A musím říct, že když se člověk do kina odhodlá, musí to být něco co na svých ultratenkých televizorech nezažijete. A předchozí dva díly, vše dodržely tak jak slíbily, tenhle díl ne. Možná mě měl varovat opilý moravák, který usnul po pěti minutách filmu s výkřikem "Doval ještě škopek borče". Nebo slintající chlapeček v rukách svého spícího otce, kterému padal popcorn na trvalou své matky, která s divným drdolem a pískajícím nosem, lehce mu pomlaskávala na rameni. Ne, Ne přátelé takhle to skončit nemuselo a jsem znechucen a otráven..

Co jsme komu udělali? (2014)

Bylo to lehce nekorektní, lehce nadprůměrné, lehce blbé.Prostě fajn film na odpočinkový večer, s mešním vínem a kouskem dobré šunky.

Shutter (2004)

Říkal jsem si že, už žádného bíle natřeného tamana nechci vidět. A ejhle viděl jsem( ji) zase. Příště si nakoupím hnědé spodní prádlo je to praktické a navíc ekonomické.