Úsvit planety opic (2014)

Opice a vůbec zvířecí filmy nemusím, ale tenhle díl byl opravdu dobrý, asi doma přestanu fackovat svého orangutana a zamykat sejf s pistolí. Efekty dokonalé.

3 Idiots (2009)

Nikdy bych nikomu nevěřil že, se budu koukat na tříhodinový film který dokáže po celou dobu nejen udržet mojí pozornost, ale a ted se podržte "nenudit". Skvělé.

Strážci Galaxie (2014)

Pálím od boku a trefuji pět hvězd. Na tenhle film jsem čekal strašně dlouho, takhle si představuji sci-fi. Bez jediného hluchého místečka, narvané akcí, vtipem, a nádhernými efekty. Mé otylé dítě ve mě, jen nevěřícně zíralo štouralo se v nose a blahem ucintávalo na brindák. "Jo a to voko nutně potřebuji".

Hercules (2014)

Tak jsem si spravil chut, Herkules konečně nevypadal jako reklama na konečník.Jak já si to užíval, děj krásně plynul Herkules řezal co potkal a jeho parta byla výtečná naprosté spokojení. I když děj není nikterak silný a normálně by to bylo na tři hvězdičky, přidám však ještě jednu, po tomhle předchozím homoklovi, ( http://www.csfd.cz/film/340973-herkules-zrozeni-legendy/ ) si jí tenhle film zaslouží.

Chraň nás od zlého (2014)

Já se fakt těšil, to nejlepší co tenhle rok uvidíš říkal jsem si. Je to tutovka, říkal jsem si. Příběh je napsaný i odehraný skvěle, jen jsem v tom cítil takové to (ostraváci by řekli "pičo"). No a pak mi došlo, že je v tom sakra cítit ten chlápek co má nejvýdělečnější knihu na světě. Největší lháři světa, si kvůli tomu vzali černý šaty, kolárek a v jeho jménu okrádají, vraždí a lžou lidstvu stovky let . Podle mě tedy obyčejný film, snažící se verbovat mládež, " na co kdyby přece" (tím hůř, že tak dobře). Za mě tedy dva otylé hvězdné ministranty a to jen kvůli mistrně zvládnuté atmosféře.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Viděl jsem tenhle film jaksi nedopatřením.A stalo se něco nečekaného, mě to vážně bavilo. Nevím jestli tenhle film uvidí lidé, kteří chodí do hospod od kancelářských stolů, na které celou pracovní dobu řve hnusák s kravatou a mají pocit, že hospoda je pokračováním "padajícího hovna" a léčí si tak své mindráky na obsluze. (tím nebráním obsluhu v Čechách, protože ta je až na pár výjimek, vážně hodně žalostná). Každopádně ukazuji kozla a dávám čtyři kopance buzny. :-)

Rohy (2013)

Krásně vykradený Shakespeare, vážně jsem se na tenhle film těšil. Jenže sliboval něco jiného než nakonec ukázal. Příběh byl normální průměrná plochá detektivka a "rohy" zůstaly nevyužity. Kdyby se film ubíral cestou, jako rvačka novinářů a následný bar, bylo by to na plné hodnocení, takhle za originální nápad nacpat do detektivky trochu smradu s pekla dávám tři hady .

Pár nenormálních aktivit 2 (2014)

Mám parodie rád a čím dál častěji. Když nějakou pouštím, zatínám pěsti a žmoulám ret se slovy: "tohle určitě už neposerou". Bohužel je to dvojka a já v jedničce viděl potenciál, který jsem čekal, že dvojka využije. Nestalo se. Takže 3 za mě už ne.(Kecám jsem nevyléčitelný optimista, takže u trojky budu žmoulat ret dál...)

New Kids Nitro (2011)

Debilních filmů na pokračování je spousty tenhle mezi ně nepatří, protože byl debilní vždycky.Takovou debilitu aby člověk pohledal, takže to samozřejmě patří do okruhu mých nejoblíbenějších filmů na pokračování, super.

Thongsook 13 (2013)

Bylo to celkem příjemné pokoukání, jiné a dlouhé. Tak nějak se jim nedařilo postrašit, vylekat, efekty jako by každou chvilku měl přiběhnout Scooby-doo. A ta uřvaná, uječená kráva... ježiš, já se fakt modlil a když už jí konečně zabili, tak se stejně musí vrátit a srát námořníka - piráta žlutýho Jacka až si chudák z toho jejího hlasu oholí lopatkama od lodního šroubu vlasy i s ušima. Jenže i přes všechna mínus, které tenhle film měl, mám po něm tak nějak dobrý pocit.Takže čisté tři.