7 životů (2017)

Velice milé překvapení!

Morke (2005)

Velmi dobrý film, doporučuji všem fandům do Skandinávských filmů :).

Lesapán (2015) (studentský film)

Na studentský film excelentní práce! Několikrát jsem se skutečně polekal. Snad jen kdyby hejkala méně ukázali, mohlo to být ještě napínavější. Těším se na další podobné projekty!

Kick-Ass 2 (2013)

Není to co jednička, ale přesto to solidně navazuje a za "Matičku Rus" vs NYPD hvězdička navíc :D

Kick-Ass (2010)

Šel jsem na to jako na oddechovku co rozkoukám u večeře... pozor, tohle byla naprostá pecka!!! Víc nelze dodat, prostě si to pusťte. Tolik perfektní akce, humoru a emocí v jednom. Nenechte se odradit superhrdiny v domnění, že to bude nějaká pubertální zábava. Prostě Vaughn je borec!

Lék na život (2016)

Šel jsem na to doufaje ve film podobající se Prokletému ostrovu. Nekonala se sice taková pecka jako legendární film s DiCapriem, ale i přesto atmosféra hradu v překrásných Švýcarských alpách s tajemnou léčebnou uvnitř, udělala svoje. Trochu mě mrzel ne tolik dechberoucí závěr. Komu se však líbil Prokletý ostrov ocení i tento kousek. Doporučuji ;)

Hon na myš (1997)

Jako dítě jsem to miloval a za to *navíc. Jednou by se to vidět mělo ;)

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Tak takhle jsem z pohádky ještě rozčarován nebyl... Co to pro boha mělo být :D ? Jako groteska za 1* dobrý, ale jako pohádka?!?!?! Princezny balící piráty na lodi, kulomety, oddělování siamských dvojčat, zlatovláska feministka? To se vážně nedá popsat... a proboha co to měl ten král na hlavě za korunu?

Happy End (2015) (studentský film)

Skvělé od začátku do konce :D. Snad se poštěstí s tím Oscarem!