Tři mušketýři (2011)

Zpočátku to vypadalo slibně. Postupně ve mě ale narůstalo jediné ohodnocení - navoněn hovno... Neuvěřitelný guláš nesmyslů, nelogičností a hvězdného hereckého obsazení. Na druhou stranu je pravda, že jsem se vydržel dívat do konce a mému sedmiletému synovi se to líbilo :-)

Hotel Transylvánie (2012)

Čekal jsem hororovou pohádku a dostal jsem nudu. Takhle zklamaný jsem z kina neodcházel už hodně dlouho. V pulce filmu jsem přemýšlel, jestli by nebylo hloupé to tam zalomit. Ale syn se bavil dobře.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Víte jak jsou takové ty extra koncentrované sirupy, které se musí hodně ředit vodou. A teď si představte, že to pijete neředěné. Takoví jsou Postradatelní 2. Líbilo se mi to, ale občas to bylo přes hranu. Příliš bezhlavé akce bez nějakého plánování. Jakoby pospojované nejlepší scény z několika filmů. Do toho pak působí jako pěst na oko klidnější scény. Ale hlášky super. Stojí za to vidět, ale po prvním dílu jsem z kina odcházel spokojenější.

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

Tyhle filmy jsem měl vždycky rád a tenhle jsem doposud neviděl. Proto jsem si ho nemohl v TV nechat ujít. Viděl jsem další díly a netušil jsem, že ten první je tak blbý. To že to je béčko jsem věděl, ale to, jakým způsobem přehrávali, to bylo moc. Plus spousta mikrofonů v záběru. Ale jsem rád, že jsem se rozhodl vydržet až do konce, protože souboj na konci celkem ušel :-)

Vikingové II (2008)

Zajímavý crossover mezi sci-fi a "historickým" dobrodružným filmem. Těžko hledat kritérium, podle kterého to hodnotit. Jisté je, že to bylo zábavné a s přivřením oka se dá říct, že tam i všechno klapalo a nebyly tam WTF momenty.

Kopí osudu (2010) (TV film)

Mám tento druh filmů rád, ale tohle je slátanina ve které spousta věcí nehraje...

Prometheus (2012)

Jedna hvězdička je za IMAX. Je to v podstatě jenom další film o vetřelcích, ale je udělaný dobře. "Mytologie" není špatná bavil jsem se skvěle.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Absolvoval jsem 2D verzi. Syn se bavil, ale mě to místy připadalo až trapné. Nepřináší to nic nového, žádný nový nápad a vykrádají sami sebe. Ale uznávám, že párkrát jsem se zasmál.

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Kombinace Johna Ramba a Johna Matrixe na cizí planetě :-) Byla to blbina, ale bavil jsem se dobře.