Tak jde čas (1965) (seriál)

Schémta existence pořadu, jest ta samá jak u většiny našich seriálů (pozice pro nové a odcházející herce) a ty nejsou hodnoceny zdaleka tak hrůzně, jak česky sobecké!

Terra Nostra (1999) (seriál)

Mladí a neklidní (1973) (seriál)

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

nijak zvláše obdihodné dílo, ale nijak neurážející solidních 65%. PS: (" nejké dítě: Wolket mi říkal, že když budu jíst moc sušenek dostanu AIDS"). asi tak

Taxikář (1976)

Možná více pochopitelný pro Američany a ty jejich zapadle čtvrtě, ale pro českého diváka, nic neříkající pohnutky podivných postav(opravdu jsem nepostřehnutelné, že by hlavní hrdina byl nějaký počestný voják) a ještě opravdu hodně otravná hudba tu tu tum...tu tu tum tu.... nechápu umělce

DO-RE-MI (1998) (pořad)

Slušná zábava, neshazující lidy kteří neumějí zpívati, a někdy docela vtipně vybrusující z trapné situace Pavel Trávníček. 45%

Ostrov (2023)

Mix jdenoho exotickeho dilu Ulice, a Survivora. 33%max

Rodinný film (2015)

Špatne fungující, kvalitně se jen tvářící, nemám sluv prostě kinematografická bída 33%

Dallas (1978) (seriál)

Troch nostalgie, al nic víc ne 28%