Alita: Bojový Anděl (2019)

Parádní jízda která se Rodriguezovi s Cameronem skvěle povedla, ať už po stránce vizuální nebo příběhové. Christoph Waltz je jako vždy výborný a film je sci-fi nářez jako vyšitý. Těším se a doufám v pokračování 85%

Potomek (2019)

Další letošní horůrek který se probojoval až do tuzemských kinosálů. Nutno podotknout, že nezaslouženě. X-tá variace na totéž, průměrné, i když celkem solidní zpracování a námět, který se o nějakou originalitu ani neotřel. 40%

The Haunting - Dům na kopci (2018) (série)

Výborná duchařská story, která se zpočátku tváří jako tucty dalších, nezajímavých příběhů, ale zdání v tomto případě naštěstí klame. Parádně vystavěný příběh, který umí skvěle bavit i strašit. 70%

My (2019)

Skvěle zrežírovaný a výborně vypadající horor s (pro mne) hodně divnou zápletkou, poměrně povedeným humorem a s ubíhajícím časem i s nezajímavým průběhem. Peele chtěl asi hodně zapůsobit, paradoxně tak docílil pravého opaku. 40%

Srdcová sedma (1998)

Skvělá romantická komedie s neotřelým scénářem, která se nebojí ani dramatických poloh a stojí na výborných hercích. 85% P.S. Autorovi českého překladu názvu filmu uděluji Bludný balvan za mimořádnou tupost.

Dobrý ročník (2006)

Romantický příběh z nádherné Provance z dob, kdy Ridleymu šlo na co sáhl aneb když se skloubí nádherné prostředí s ženskou krásou a lidskou moudrostí. Klobouk dolů Ridley! 100%

Černobyl (2019) (seriál)

Hrůzu přicházející z Černobylu se v tomto případě podařilo zachytit opravdu sugestivním způsobem. Stejně tak děsivé vládní praktiky, které ovšem jistě nejsou jen u východních soudruhů. Povedené... 85%

Captive State (2019)

Lehce provařený námět s průměrným zpracováním dělá z tohoto snímku podívanou typu jednou a dost. Přesto si myslím, že je film tady trošku podhodnocený. Mě celkem zaujal i když nějaký silnější dojem nezanechal. Chybí prostě silnější dějová linka a nějaká ta propracovanější postava. Každopádně pro fandy sci-fi a emzáků lze určitě doporučit na něj kouknout. 40%

Neřízená střela (2010)

Zábavná komedie o nájemných vrazích a praštěné zlodějce kde řádí výborný Bill Nighy a okouzlující Emily Blunt. 65%

Hlasy (2014)

Příběh jedné lásky z pracoviště aneb skvělý psycho - úlet a opravdu skvělý Ryan Reynolds! 65%