• Western

Temná věž (2017)

V jedné větě: je to takové nekomplikované :-).

Popelka (1950)

Děti to asi zaujme, ale jinak je to takové dějově řídké. Popelka říznutá Tomem a Jerrym, místy možná i Tom a Jerry říznutý Popelkou...50%

Líná zátoka (2016) odpad!

Viděno v kině cca 50 minut, do té doby film ničím pozitivním nezaujal, pak jsem se raději i s doprovodem zvednul a šel čas trávit lepším způsobem. Všechny postavy jsou nějakými podivnými karikaturami, asi mají působit komediálně, ale ani jednou to na mě nezafungovalo. Ve filmu jsou imho zcela zbytečně brutální scény. Pro mě jednoznačně nejhorší film sezóny a jasných 0 %. Peníze vem čert, ale toho času je mi líto. P.S. Někde jsem četl, že je to podobné Saturninovi, to je lež, jako věž...

Legenda (1985)

Moc mě to nezaujalo, spousta mini vtípků, ale moc jsem se nezasmál. Spousta postaviček, které se chovají a vypadají podivně, až působí nesympaticky a otravně. Pár nelogičností v jednotlivých scénách. Kulisy na svou dobu super, ale přece jen, má to už tři křížky a dnes už to nevyčnívá. Takže jediné co mi utkví v paměti, je ten ďáblík, ten je jak z jiného světa. 49 %.

Řežba v Tombstone (2013)

Tak jsem si spletl film a po zasluze jsem byl odsouzen prozit filmove peklo. Dobre mi tak.

Fumavano le Colt... lo chiamavano Camposanto, Gli (1971)

Docela povedený špageti komediální western. Pobaví o to víc, pokud si to člověk pustí v italštině s titulkama. Rychle vycvičit dvě nemehla z východu, aby se ochránili bezbranní před zloduchem a jeho bandou posílenou o nájemného zabijáka. Naštěstí máme na straně dobra tajemného cizince, který to jistí ze zálohy. Klišé je v tom dost, ale není to na úkor zábavy. S odřenýma ušima 4* a 70%.

Poslední svého rodu (1936)

Jedna z dřívěji narozených filmových adaptací klasické indiánky. Není to špatné, dobře se to kouká, ale na můj vkus už na tom zapracoval zub času. Viděl bych to jako film z doby, kdy indiáni ještě neuměli umírat, ale to platí celkově o většině "akčních scén" ve filmu. 65 %

John Wick (2014)

Podvedli tě Johne, úplně na konci to píšou ... během natáčení tohoto filmu nebylo ublíženo žádnému zvířeti.

Slídil (2014)

Nemůžu si pomoct, ale podle mě jde hlavně o komedii. Trochu važnosti témaurčitě má, ale celkově to pro mě vyznělo spíše jako parodie na současné zpravodajství (tedy samozřejmě jen některé). Z úplného začátku ještě člověk neví, co se bude dít. Posléze když se začne rozvíjet "kameramanská" kariéra, tak člověk tuší, že se akorát hranice kam zajít bude stále posouvat a konec byl už trochu předvídatelný. Nicméně nenudilo to a některé dialogy opravdu pobavily. 70%