Burácení (2015) odpad!

Hm, vydržel jsem na tu sračku koukat asi 30 min a bohatě stačilo !!!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Nemá příběh? no a co! Čekali jste snad nějakej oskarovej potlach? Já dostal přesně to co jsem čekal. Takže nechat mozeček odpočívat a užívat si akční jízdu. Vizuálně dokonalé !!!

Byl jednou jeden polda (1995)

Film znám už leta, ale až ted jsem si uvědomil, že jsem ho ještě nehodnotil. Vážení, Vy si uvědomte na co teď čumíte za produkty takzvané české kinematografie! Už před několika lety jsem se zařekl, že na české filmy do kina chodit nebudu! Tohle je špičková komedie na svoji dobu! Bohužel mladší generace neocení protože nepochopí!

Focus (2015)

Začátek velice solidní, postupem času už mě ale film téměř nebavil, předvídatelné. Za tři bude tak akorát

Šéfkuchař na grilu (2014)

Super, jen více takových odlehčených filmů, příjemné obsazení, pohodový příběh o velké lásce ke gastronomii a znovuobnovení krásného vztahu otce a syna. Tenhle film mě opravdu moc bavil a proto se vůbec nestydím ohodnotit nejvyšším počtem.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Upřímě řečeno první série mě vůbec nezaujala. Bylo to takovy nějaký - no koukatelný, ale toť vše! Druhá a třetí série mě naopak bavila maximálně. Je to seriál o charakterech postav a jsou mi blízcí. Dokonce jsem se naučil i mít rád Louise Litta, kterého jsem v první serii díky charakteru a jeho vzhledu vzdechlé krysy nenáviděl. Kravaťáci mě baví a doufám, že budou dál!

Birdman (2014)

Velice chytrý tah tvůrců zasadit příběh do divadelní scény, člověk si více všímá famozních výkonů téměř celého hereckého obsazení, 5 hvězd ode mě Birdman nedostane, ale 4 jsou opravdu zasloužené. A k hercům Oskara za vedlejší role by určitě zasloužili Norton a Stone. Michael Keaton výborný, ale spíše mě uchvátili herecké výkony Emmy a Edwarda. No uvidíme v noci po předávání Oskarů. Další Oskary bych dal za hudbu a kameru.

Ztraceni (2004) (seriál)

Původně jsem dal seriálů 5 hvězd. První tri série jsem si to opravdu užíval, ale další tři série byli totální průser, který jsem trpěl jen proto, že jsem prostě jen chtěl vědět jak to skončí. Věčná škoda, začátek seriálů perfektní, postupem času nuda

Kancl (2014) (seriál) odpad!

Vydržel jsem koukat 12 minut. Dál už to ale nedám. Mám rád americkou verzi, která je trapně-vtipná. Tenhle českej patos je ale trapně ubohej. Opravdu nechápu význam toho proč bylo tohle kdy natočeno.