Odhalení: Mimozemské spisy (2012) (seriál)

Oproti Archeoastronautech je to bída. Vždycky se objeví nějakej jouda ,kterej svatosvatě odpřísáhne ,že ho unesli EMZÁCInebo že natočil či vyfotil UFO. Ale že mu to nikdo nevěří ,protože přišli muži v černých oblecích a veškeré důkazy odstranili.Furt dokola. Nuda na druhou. Nedokážou v lidech vyvolat tu lákavou představu ,že se okolo nás děje něco skrytého. Tady se to nedaří a všem o mimozemskýho života přesvědčenejm lidem nedělá dobrou reklamu.

John Wick (2014)

Kde jsem byl a co jsem dělal od roku 2014, že jsem zaznamenal Johna Wicka až teď ? Neomluvitelné ! Konečně mě Keanu Reeves mile překvapil.

Padesát odstínů temnoty (2017)

Porno pro mamky jo ? V roce 2017 se jako budou mamky v kině červenat ,když uvidí venušiny koule a svorky na badavky ? Myslím si ,že ne. Byla to docela blbost ,ale dalo se z toho vytěžit víc.

Co na to Češi (2016) (pořad) odpad!

Nevím proč jako moderátor vystupuje Matonoha ,když to celé provází Tomi Paci z Combacku....Příště místo Poulíčka by mohl Kolotoč uvádět třeba Ozzák! Nic proti, zažil jsem hodně kokotin (a to jsem prosím sledoval 2 roky španělskou veřejnoprávní televizi) ,ale toto si zaslouží značku odpad.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Mám rád recesi. V tomto případě trochu jiná ,ale baví to. Díly jsou krátký ,kde se nesnaží o nějakej děj. Lavi se stane synonymem vocasa a všichni mladí ,kteří to uviděj snad prozřou. (anebo ne ať se máme v budoucnu čím bavit) :-)

Heydrich - konečné řešení (2011) (seriál)

Je to hodně zdlouhavý ,spousta dílů. Člověk se moc neorientuje v tom kdo byl kdo ,když z paměti znám asi jen Heydricha, Gabčíka, Kubiše a zpropadenýho Čurdu. Ale je to zajímavý ,celá příprava operace (i operací ,kterejch se atentaát okrajově týkal) a spousty shod okolností ,které se odehrály. Výpovědi očitých svědků dávají věrohodnosti a to je pro mě nejpodstatnější. nemám rád dokumenty typu : údajně se odehrálo, nebo podle doložených svědectví.... je to fajn , jen vždycky na konci každýho dílu Töpfer řekne , že Heydrichovi zbývá 22 a míň týdnů života. Bych toho zmrda rád viděl chcípat!

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Docela málokrát jsem pořad označil jako ODPAD ,protože vždy jednu hvězdu si zaslouží o nápad ,hezký holky ,roztomilý psík nebo tak něco. Jetelín hodnotím po 10 minutách jedné epizody a fakt to dál nešlo. Progres kvality neočekávám tak s klidným svědomím říkam degragadace a dekadence společnosti .

Blue Mountain State: The Rise of Thadland (2016)

Všechny hlavní tváře úspěšnýno seriálu se sešli ,aby si zahráli v takové kokotině. To nešlo vymyslet trochu míň debilnější zápletku a trochu děje ? Si jako Romanski myslel , že když v každé dvanácté vteřině ukáže buchta kozičky a bude sněžit kokain tak to stačí. Hodně slabý ,kdyby to byl remake s jinýma hercema tak budiž ...

Love Story (1970)

já na konci řval jak kráva. To se mi naposled povedlo v opačným gardu při sledování trampot Ládi Hrušky .