Hon (2012)

tak to byla pecka ! Nejlepší film co jsem za poslední měsíce viděl ! Typická ukázka toho jak vše dopadá když benevolence ve výchově dětí (beznátlakové vyvíjení osobnosti) se může zvrhnout v hysterikej hon. Ať tak nebo tak , podle mě je ,ale každej učitel ve školce pomalu jednou nohou v kriminále ...

Krásno (2014)

Jako NEfanda Ondřeje Sokola jsem se vcelku bavil a to musím uznat ,že si to pan režisér napsal na míru... Vtipný pasáže s Davidem Matáskem a skvěle sehraná role Jany Pehrové. Jinak lidem ze Šumperka se to asi líbilo víc (byl jsem na tom v tamním kině) a možná kdo zná region a atmosféru města v tom uvidí víc kouzel , za mě 50 %

Válečný kůň (2011)

Moc hezký film, který nebyl o válce ,ale o jednom zvířeti v hlavní roli. Klobouk dolů, War Horse byl pro mě docela utajenej snímek.

Ledové království (2013)

Animovaný film pro děti ,ale nic víc. Každá postava měla svou malebnou píseň a některá opakovaně. Co si budeme povídat už za mých dětských let mě zpívání v animáčích sralo a současnejm děckám podle reakcí v kině taky. Kdo se nechal na netu navnadit krátkým videem se sněhulákem a sobem tak byl zklamán bo se tam ta scéna ani neobjevila a ani žádná podobná. Průměr ,čekal jsem víc.

Není nad Jimmyho (2000)

Tak toto se fakt nepovedlo. Člověk by řekl ,že britové natočí o fotbale a klubismu něco duchaplnýho. Bohužel je to slátanina jako americká středoškolská rádoby komedie ve které kdo nic neumí,tak hraje soccer. Co tam proboha dělá Robert Carlyle ??? Malej lůzr co dostane "kouzelný" kopačky ,celej svět je proti němu ,chčijou mu na bágl, přizdisráčskej trenér ho poplácává po zádech a potom prochází hřištěm jako Maradona kokainovým doupětem a střílý gól za gól ,až tíha okamžiku a záludný záporáček mu kopky hodí do žumpy tak přijde óbr role Carlyle a ten mu řekne ,že to není "kouzelnýma" škrpálama , ale v nohou. Just , mrskne tam dalšího fíka, děcka vyhrajou a na konec se pokouše s emo buchtou ,která začala mít ráda fotbal.....

Ospalá díra (2013) (seriál)

Pilot dobrej ,ale celkový nadšení s dalšími díly pomalu vymizelo. Snad bude mít malej restart v ději ,někdy to pomůže.

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

To byla klasika nedělních dopolední. Nick Slaughter rozběhlej na pláži se svoji rozepnutou hawajskou košilí a jeho hrnek od kávy ,který nikdy nemyl. Celkově asi blbyna, ale na americkej seroš z 90. let to ušlo

Hurá na Francii (2013)

Já se bavil. Srovnání s Boratem je na místě ikdyž toto není tak fekální ani útočné (v tomto případě na muslimy). Myslím ,že francouz tuto kravinu ocení líp než my ,ale bavil jsem se ,především hlášky " Toto není Francie toto je Marseille "

Den vítězství (2006)

Kdo to viděl , tak je všem jasné ,že Rachid Douchareb hraje do not všem arabům žijícím ve francii a dává všem najevo jak tehdy koliniální arabové měli zásluhu na osvobozováni francie....hm dobrý Jamel Debbouze jak je mi sympatický tak držá pokřiveně pošku v jedný ruce a Samy Naceri si hledá bílou francouzku ( to už tady bylo v Taxi atd...) ,nemůžu si pomoct , tento film hrál do not všem rasovej vášním který se dějí ve Francii (zvlášte v roce natočení to v paříži vřelo). Inu holywoodskej valečňák to tedy není ,ale pokus dobrej ,až na tu populistickou příchuť o hrdinných arabech. Jinak si celkově myslím ,že francouzi umí natočit pěkné filmy z válečného prostředí ,ale akční bojové scény k nim nepatří (a není divu .Reálná historie jim v bojových úspěších moc nepřála)

Morganovi (2009)

Ať se na mě nikdo nezlobí ,ale S.J.Parker a Hugh Grant dohromady ... pro mě oba NEherci a ten klišé příběh se dvěma metropolitánama v redneckým balíkově .... tak to se moc nepovedlo