Kafe a cigára (2003)

Tak tento film mi připomněl situaci kdy se člověk prochází galerií moderního výtvarného umění a pozoruje díla známých umělců. Bohužel i přes všechny klady a sympatie k nim, vidím jen chaos a fleky na plátně, za to když jiní uznale pokyvují hlavou a chválí toto dílo. Proti gustu ....

Jack a obři (2013)

Pro mě jeden z nejlepších fantasy snímků v poslední době. Moc hezky zpracovaní obři a efekty. Příběh byl takový pohádkový ,ale celkově to i tak asi mělo působit.

Světová válka Z (2013)

Asi jak jsem se na tento snímek těšil , tak jsem čekal trošku víc...,ale asi vinou namlsání z Walking dead jsem laťku nasadil dost vysoko , nicméně jsem se bavil ,ale nebál. To asi ani nebyl záměr autorů, spíš mi to přišlo jako akčňák. Účast Davida Morse ,mi přišla hodně epizodní a docela zbytečná ( z titulků jsem čekal významnější postavu), zato překvapil pro mě oblíbený Moritz Bleibtrue. Obsazení Brada Pitta (který se i podílel na produkci) byl dobrý tah od Forstra ,protože Pitt je zárukou zájmu široké veřejnosti , která by tento celkem povedený příběh mohla ignorovat (bohužel) za mě 75%

Peklo na talíři (2012) (pořad)

Co na tom chcete hodnotit ? Snad jen to ,že je to strohý a k věci. Žádná přehnaná snaha být vtipný (naštěstí , Zdendovi Pohlreichovi se to moc už nedaří ). Některé zbytečné informace pro nás laiky, ale to důležité se dozvíme a pochopíme. Jen mi někdy chybí, pochvala nějakého produktu , přijde mi to že žereme samé sračky a je obdivuhodný, žé nám drží žaludek pohromadě.

Zpívánky (1984) (pořad) odpad!

Odpad pro mě ,protože jsem se na to nikdy nikdy nemohl dívat ,ale chápu , že někteří na tom vyrostli. A respekt televizi ,že měli odvahu to vysílat i po 89. roce

Fido (2006)

Tak si jednou večer po 14 hodinový šichtě přijdu domů zapnu ČT2 a nestačím se divit , zombíci co vozí kočárky a stříhají trávu přiblblé rodince z 60.let . Začlo to jako óbrkokotina , ale ve finé jsem se bavil , tento film nikdo nemohl myslet vážně a ani já ho tak nebral. Dětem bych to ,ale rozhodně neukazoval , je to fákt divný !

Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010)

Jako fanda Warhammeru tak davam 50% jinak nic moc , začátek a výsadek ,vcelku dobrý , ale pak už docela takové nepropracované , ale klobouk dolů , že se někdo pustil do režírování těchto už ve světě fantasy známých příběhů.

Copak je to za vojáka... (1987)

Tak toto je česká filmová klasika mého dětství , film jsem viděl snad tisíckrát na kopírované VHS a ikdyž s odstupem času by moje nároky moc nenaplnil ,tak určitě jistou atmosféru doby a absurdity v sobě pořád má.

Tmavomodrý svět (2001)

Myslím ,že páni Svěrákové ukázali světu docela dobrý válečný film bez stovek milionů dolarů. Dobrý silný příběh a do toho i akce já dávám všechny palce nahoru. Epizodní role O. Kaisera byla vynikající a celkový dojem z filmu od začátku do konce byl vynikající. Kéž by někdo navázal s filmy jako Tobruk a podob. se nedá vůbec srovnávat ...