Čas na sebe (2022)

Zajímavý obsazení ,ale hloupý až na půdu. Netflix umí prodat každou kravinu ,jít na to do kina tak mě ty prachy a čas pěkně mrzí..

Luís Figo: Přestup století (2022)

Nabízí se srovnání s Poslední sezónou s Michaelem Jordanem ,ale asi v ničem moc nepřekvapí. Zákulisní tahanice o peníze a egu všech protagonistů. Tu dobu pamatuju a bral jsem Figa jako sobce. Jsem rád ,že to chlapsky přiznal a postavil se fandům Barcy čelem, ale v ničem tato aféra nikoho nepřekvapí a dějese jinde rok co rok

The Gray Man (2022)

V hlavní vedlejší roli je Praha. Vítkov jako Azérbajdžán, Národní knihovna jako Berlín ,Kampa jako Vídeň a konečně Malá strana a most jako sama sebe.

Papírový dům: Korea - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Sjednocená Korea. Jednotná měna a společná ekonomika v novém městě v bývalé části nikoho někdy okolo roku 2025. To je zajímavý nápad! Tak proč proboha udělali úplnou kopii španělské starší verze ? Chápu ,že kdyby to bylo pro Severokorejské publikum ,které nemá šanci vidět evropskou verzi tak Ok. Ale dnes všichni znají originál i v Asii. Herci jsou dobří ,ale pořád mám při sledování dílů pachuť imitace a kopie. Možná to byl záměr ,ale já jsem odkojen La casa de papel a nějak se přes tuto verzi nemůžu přenést.

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Sledovali jsme to kde se dalo MTV nebyla sozřejmost. Jako puboši Jsme se mohli uřechtat jak si Pontus nechal kousat do ptáka hadem nebo Wee man jako batole v autobuse. Před čtyřicítkou to už taková zábava není. Pro mě nostalgie

Jackass 4.5 (2022)

Tak se nám vrátili šedivý dědci. Covid zapracoval na všech. Už se na to kouká jen z nostalgie. V jejich věku i s novým masem to už není ono.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Přesně podle očekávání. Příběh originální moc nebyl ,zato Lavi starej dobrej debil. Linka s Taťkou pobavila. Nevím proč byl Rosa vynasenej do nebes za své herecké schopnosti když si 2x povzdechl a rekl 3 vety.... bavil jsem se.

Furioza (2020)

Jednou chuligan ,vždycky chuligan.Docela slušný ,ale taloši to se svejma tifosi umí točit o malinko lépe.