• Krátkometrážní

7 trpaslíků (2004)

* za písničky, * za hlášky, víc tomu bohužel dát nejde.

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Ty dialogy, to je hrůza.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

KONEČNĚ! Konečně jsem se dostal ke shlédnutí filmu, který už dlouhou dobu drží pozici nejlepšího filmu a jsem za to rád a potvrdilo se mi, že tento film je tam oprávněně. Už jen podle obsazení filmu bylo jasné, že to bude skvělý film. Film nabitý emocemi, skvělými hláškami a úžasnými momenty.Tento film mi zůstane v paměti hodně dlouho.

Skrytá identita (2006)

Výborně obsazený snímek, v kterém každá minuta je nabitá. Možná by si tento film zasloužil trochu propracovanější konec, který byl lehce odfláknutý, ale jinak tomuto filmu nejde co vytknout.

Čarodějův učeň (2010)

Snímek, ve kterem je Nicolas Cage nemůže dopadnouš špatně. Příjemně se sledující film, výborné efekty, dobře zahrané.

Kick-Ass (2010)

Čekal jsem o trochu větší "nářez", ale zklamání to nebylo. Příjemná zábava, skvělé hlášky na každém kroku, i když občas přehnaně vulgární, což bylo občas na škodu. Slušných 80%, víc od tohoto filmu nelze čekat.

Sněhurka a lovec (2012)

Chris Hemsworth v tomto byl opravdu super, ten mě bavil moc. Celkově to byl fajn fantasy film, u kterého po shlédnutí nemáte pocit, že to bylo zbytečný, ale pár věci mi tam vadilo a pár věcí chybělo, uvidíme, jak bude vypadat druhý díl, ale bojím se, že na toto navázat moc nepujde.

Hon na čarodějnice (2011)

Dobré, ale nenadchlo. Co k tomu říct, čekal jsem od toho víc. Konec mi přišel hrozně rychlej, až moc. Škoda, nápad byl dobrej, i začátek byl slibnej, ale pak už to bylo takové, jen aby to člověk dokoukal.

Počátek (2010)

Výborně obsazený snímek, bylo super vidět spoustu skvělých herců pohromadě. Film je poměrně dlouhý, ale i tak, při dívání nemáte jedinou chvilku na to, aby jste mohli přestat dávat pozor, ba naopak, čím víc jde film do hloubky, tím větší náklady na vaše vnímání si film žádá.

V hlavě (2008)

Pěkné, i když zároveň smutné, člověk se rozhodne pro to, co má rád, a právě to se mu stane osudným.