• Krátkometrážní

Můj den (2013) (studentský film)

K začátku jsem si říkal, že je to takové o ničem, ale ke konci mě to docela překvapilo a pobavilo zároveň, takžen ano, za shlédnutí to stojí.

Equilibrium (2002)

Život bez emocí? Jo, tak tohle dávalo smysl. Opravdu povedený snímek, který mě bavil od začátku až do konce, bez zbytečných scén, které by nedávaly smysl, zaplať pánbůh v tomto filmu nic takového není.

Ledový teror (2011) (TV film)

Nápad nebyl špatný, jen bylo velmi zlé provedení (zejména vzhled ješťěra) a místy dost pokulhává scénář. Bylo tam pár momentů, které se mi líbily hodně a člověk by je tam ani nečekal, ale to je tak vše.

Bastardi 3 (2012) odpad!

Natočit 3x po sobě špatný film, to nepochopím, navíc mi přijde, že je to díl od dílu ještě horší. Nejhorší je, že nebyl špatný jen příběh, ony už i herecké výkony šly hodně dolů a i od herců, od kterých by to člověk nečekal.

Maturita duchů (2012)

Slušný snímek, sice to místy postrádá hlubší propracování, ale účel to splnilo a člověk se u toho příjemně zabavý. Je to takovej průměr (možná lehce lepší průměr).

District 9 (2009)

Netradiční nápad, který byl velmi dobře zrealizovaný, což jsem k začátku opravdu nečekal, ale velmi mile mě to překvapilo a "napětí" vydrželo až do úplného konce. Sice tam bylo pár momentů, které už jsou tak trochu klišé, ale tomuto filmu se to dá odpustit.

127 hodin (2010)

Skvělý snímek a James Franco tu odvedl dobrou práci, velmi se mi to líbilo, i pár okamžiku k zasmání se našlo.

Mrtvý sníh (2009)

Myšlenka dobrá, ale provedení špatné. Ty 3 hvězdičky tomu dávám za snahu a za hlášky, které to aspoň trochu zachránily, protože bez nich by to byl strašně nudný film.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Výborný seriál, každý díl končí tak, že máte nutkání si pustit ihned další, ještě, že lze si stáhnout na internetu, protože dívat se na to v televizi by nebylo možné, protože každý, kdo si tento seriál oblíbí by nevydržel čekat DEN na další díl :))

Probuzení tmy (2007)

Zajímavé téma, mě se to líbilo, člověk od toho nesmí tolik očekávat, ale přece jen ho to pobaví a místy je to velmi napínavé. Sice hned na začátku člověk ví, že světlo určitě zvítězí, ale i přesto je tam mnoho zajímavých momentů.