V zajetí démonů (2013)

Po delší době, co se mi horror líbil. Bez nudných chvilek a zaujme.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

1. Série mě moc nebavila, ale jsem fanda fantasy a hlavně upírů a proto jsem se musela dívat dál. A ano, graduje to! Nejvíce hvězdiček dávám 4. sérii, opilý Eric mě opravdu velice pobavil :-D a je to nejzábavnější série podle mě. Jinak seriál je hlavně plný sexu, což jsem opravdu nečekala a už se na něho nedívám na veřejných místech :D . Nenudí a jsou tu mňamózní pánové. Prostě erotické fantasy pro dospělé.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

První série jsou chytlavé a pobaví...další jsou už jen trapárny a chabé pokusy o vtipnost.

Voda pro slony (2011)

Pobrečela jsem..a jenom doufám,že nikdo nebyl raněn!

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Já to říkám furt, že DiCaprio je úžasnej herec a nechápu, že stále nemá Oscara. Už mu ho kurňa dejte!

Wolverine (2013)

Pro mě nejslabší z X-Menů...nojo, když se něco přestěhuje do Japonska, tak je to vždycky strašné. Mezi 3 až 4 hvězdy...dávám 4 jenom kvůli Hugh Jackmanovi a jeho tělu- málem šel vidět i zadeček. x) .. Ale zjištění, že bude nejspíš další X-Men? To se bude odehrávat v domově důchodců ne? Jo, Logan je sice nesmrtelný, ale jeho představitel ne.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Čekala jsem další p**ovinu, jako teď u každé nové komedie podobné "scary movie". Opak. Smála jsem se po celý film.Otřepané vtipy a scény jsou pěkně okořeněné, takže nepůsobí tak trapně. :D