Madagaskar 3 (2012)

I na to že je to animované, tak je to přehnané.. jediné co mě zaujalo byla světélkující show.

Hotel Transylvánie (2012)

Hvězdičky dávám za strašidla,ale nejvíce za grimasy netopýrů... u xichtu u toho letadla jsem se málem po***** smíchy.. :D.. . "Cože? Krávám péro šumí?"...nee, jenom ne smutné netopýří oči :( :)

Hon (2012)

Stručně a jasně...holku bych vyfackovala a sebe bych zabila, být Lucasem.

Dracula (1931)

Žádné zdlouhavé scény..bylo to tak,jak by to být mělo, pouze s pár vyjímkami.. " Člověka čekají mnohem horší věci, než je smrt."

New Kids Turbo (2010)

Tady se prostě s ničím neserou.. :D a hvězda určitě za soundtrack!..

Vraždící buldozer (2009) odpad!

Plno zbytečných scén, které tam snad ani nedávaj smysl :D , buldozer čtvrtící lidi,kteří spadnou a jen křičí...horší film jsem snad neviděla...nejen že jsem u toho párkrát usla,ale ani jsem nevěděla zda se tomu smát,bát se,křičet nebo co...na to šlo jen valit oči a říkat si CO TO PROBOHA JE?! ..

Jak vycvičit draka (2010)

Nejroztomilejší "zvířátko" jaké jsem kdy viděla! ...víc se psát nemusí. Animák vás okouzlí :).

Romeo a Julie (1996)

V prvním momentě co jsem viděla začátek, jsem se zděsila. Co to proboha je?Střílečka v tak krásném příběhu o lásce? To ne... Ale nějak mě to uchvátilo a nedokázala jsem od filmu odvrátit oči ani na sekundu. Poté jsem se na něj dívala víckrát a dostal se mi pod kůži. Prostě nádherné zpracování. Navíc zcela podle knižní předlohy. 100 %

Superstar (1999)

Nechápu proč to má tak malý hodnocení :D , to je tak úžasná kravina, až u ní brečím smíchy a znám to už nazpaměť :D. Čuchání si pod paži,hraní si s prsama jako s panenkama,zasnívat se, hrát si se sloupem a stromem že jsou to její kluci atd...Mary já tě zbožňuju.Opravdu jsem se zasmála já i celá rodina.

Milý Johne (2010)

No dobře,opět film, který mě rozbrečel. Rozhodně další romantický film pro citové dámy,ovšem bez né tak šťastného konce. Co jsem očekávala,se naplnilo. Já jsem spokojená. Teda až na ten konec!